reklama

Xiaomi produkty jsou nyní k dostání se slevou několika procent! sponzorovaný článek

Xiaomi produkty jsou nyní k dostání se slevou několika procent! [sponzorovaný článek]
2018-10-25T18:48:23+02:00
• 25. 10. 2018

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Xiaomi produkty a další zlevněné telefony a náramky

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například nový gimbal Xiaomi Mijia 3-Axis Stabilizing Gimbal, který máte možnost zakoupit za příjemných 2 984 Kč, a to ZDE.

V nabídce jsou také telefony značky Xiaomi za sníženou cenu. U podobných telefonů pak máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského či německého skladu, čímž se vyhnete platbě DPH a celních poplatků.

Skvělou koupí nyní může být také originální koloběžka od Xiaomi, kterou zakoupíte jen nyní za příjemných 10 873 Kč (z původních 16 425 Kč), a to ZDE. Pokud hledáte něco zajímavějšího, doporučujeme vám skvělý a originální chytrý vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum. Ten máte možnost získat za parádních 8 097 Kč. Vysavač zakoupíte ZDE. Produktů ve slevě je ale mnohem a mnohem více. Přesvědčit se o tom můžete sami ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim