reklama

Gearbest: Užitečná kamerka Xiaomi 70 Mai nyní za nižší cenu! sponzorovaný článek

Gearbest: Užitečná kamerka Xiaomi 70 Mai nyní za nižší cenu! [sponzorovaný článek]
2018-10-01T06:00:50+02:00
• 1. 10. 2018

Skoro každému řidiči se někdy stalo, že se dostal do sporné situace a pro svou verzi sporu neměl průkazný materiál. Díky tomu se čím dál více řidičů uchyluje ke koupi kamerky do auta, která může právě tyto spory rozhodnout. 

Už i u nás pomohl řidiči jako důkaz právě záznam z palubní kamery. Kamera do auta začíná již na tisícikoruně, nicméně většinou platí, že cena odpovídá kvalitě. Poměrně dobře si v tomto směru vede YI Dash, kterou u našeho partnera Gearbest získáte za 732 Kč.

Gearbest: Xiaomi 70 Mai nyní ještě s větší slevou!

Kamerku z portálu Gearbest získáte již nyní s 45% slevou zde na tomto odkaze. Za cenu 732 korun máte kamerku, která vás v budoucnu může ochránit před soudním sporem. Xiaomi 70 Minutes Smart Car DVR za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Gearbest: Specifikace kamerky Xiaomi 70 Mai

Na trh se před několika měsíci dostala novinka v podobě Xiaomi 70 Minutes Smart Car DVR, jenž čínský výrobce představil v rámci své crowdfundingové platformy Mijia. Kromě nahrávání videí z dění před autem zaujme například hlasovým ovládáním.

Kamerka je uzpůsobena jak vzhledově, tak funkcemi právě pro natáčení jízdy v autě. Díky chytrým funkcím se nemusíte před jízdou zaobírat zapínáním kamerky, jelikož k aktivaci nahrávání dojde ihned po rozjetí vozidla. Mezi další přednosti kamerky patří nahrávání videa v kodeku h.264, díky čemuž výsledná videa nejsou nijak extra veliká. Ačkoli zde dochází ke kompresi, tak kamerka pořizuje dostačující záběry v rozlišení FullHD.

Pro uživatele kamer do auta je vždy nekomfortní přetahování videí z kamerky do počítače. Právě společnost Xioami tento problém vyřešila možností přenosu videa do mobilního telefonu, respektive kamerka umožňuje real-time přenos a stahování videí. Hlavní však u kamer do auta bývá zorné pole, aby bylo vše potřebné zachyceno na záznamu. Tento model kamerky disponuje 130° záběrem. Co se týče rozměrů zařízení, tak ty jsou vcelku komfortní a kamerka by neměla překážet ve výhledu řidiče, jelikož rozměry jsou 9,1 x 5,2 x 3,15 centimetrů. Váha poté činí 250 gramů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak máte možnost navštívit e-shop Gearbest.com a kamerku si zde objednat za 732 Kč. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená. Kamerku zakoupíte ZDE.

Největší letní smršť slev od založení Gearbestu

Gearbest pravidelně koná slevové akce, ale doposud neuskutečnil takovou, která by trvala skoro měsíc a měla tak veliké slevy. Na výběr máte z mnoha produktů, ve slevě jsou výrobky prakticky ze všech kategorií. Můžete si vybrat mezi chytrými hodinkami, chytrými krabičkami k televizi, 3D tiskárnami, ultra chytrou a precizní kamerou do auta od Xiaomi, notebookem či na zcela nový Xiaomi Mi Band 3. Pokud při zakoupení Xiaomi Mi Band 3 budete chtít získat ještě větší slevu, zadejte kód HKBAND. Zaplatíte jen 524 Kč!

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat