reklama

Čínský úřad přichází s novinkou od Vivo

Čínský úřad přichází s novinkou od Vivo
2018-09-14T16:00:04+01:00
• 14. 9. 2018

Společnost Vivo neuhlídala specifikace kolem připravovaného modelu, který teprve nedávno získal certifikaci od čínského regulačního úřadu TENAA. Zařízení nesoucí kódové označení V1730EA o sobě prozrazuje jak vnitřní výbavu, tak i svoji možnou podobu. Čínský výrobce s největší pravděpodobností nebude zbytečně protahovat odhalení, takže by k tomu mohlo dojít již ve velmi blízké budoucnosti.

Slušná střední třída

Přední část nabídne 6,26palcový OLED displej s rozlišením 2 280 x 1 080 pixelů, k němuž připojí tradiční výřez pro 16megapixelový snímač kamerky. Hlavní výkon má dodávat osmijádrový procesor o taktovací frekvenci 2,2 GHz, a to může odpovídat Snapdragonu 660 nebo 710 od Qualcommu. V závěsu pokračuje 4GB operační paměť RAM po boku interního úložiště s kapacitou 32 či 64 GB. Nechybí ani podpora paměťových microSD karet.

Záda ponesou dva senzory fotoaparátu ve složení 16 + 2 MPx, přisvětlovací LED dioda a snímač otisků prstů. Výdrž zajistí baterie s kapacitou 3 180 mAh. Softwarovou stránku bude zastupovat systém Android ve verzi 8.1 Oreo, což odpovídá verzi 4.5 v rámci vlastní platformy FunTouch OS. Zatímco konečná prodejní cena není momentálně známa, tak k dispozici mají být celkem tři barevná provedení – Champagne Gold, Rose Gold, Matte Black.

Zdroj: shouji.tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim