reklama

Polar vydal nové hodinky Vantage M a V

Polar vydal nové hodinky Vantage M a V
2018-09-14T14:55:59+01:00
• 14. 9. 2018
3

Společnost Polar nelenila a hned den po představení Appla Watch 4 přináší společnost Polar dvoje nové hodinky pro sportovce s názvem Vantage M a Vantage V. Jsou designovány zvláště pro sportovce a nabídnou dlouhou výdrž baterie či zajímavé funkce.

Podobné parametry, rozdílná cena

Vatnage M a Vantage V nabízí spoustu funkcí pro sportovce. Mají vlastní proprietární Polar systém a údaje můžete sledovat nejen na svém zařízení, ale i v mobilním telefonu či na webu. Hodinky disponují měřičem tepu, celodenním sledováním aktivity, včetně spánku, oznámení v případě dlouhé neaktivity či speciálním programem pro personalizované trénování Polar Flow. To například nabízí uzpůsobené cvičení zohledněné vaší kondicí a tělesnými proporcemi. Hodinky dokonce mají napojení na satelity Glonass a GPS.

Polar Vantage V

Vantage M a Vantage V

Vantage M má prodejní cenu 280 eur, což je v přepočtu 7 100 Kč. Nenabízí dotykový displej a mají kratší výdrž baterie na jedno nabití než verze V, tedy 30 hodin. Nenabízí ani speciální funkci Recorvery Pro, která sportovcům poví, zda je jejich tělo již dostatečně připravené na další zátěž. Váží navíc jen 45 g. Oproti tomu Vantage V váží 66 g a mají i vyšší cenu.

Cenově přijdou na 499 eur, v přepočtu 12 760 Kč. Vantage V již nabízí dotykový displej a delší výdrž s 40 hodinami na jedno nabití. Disponují speciální funkcí Recovery Pro a ortostatickým testem, jako bonus mají i barometr. Ostatní parametry jsou totožné s levnější variantou. Oboje hodinky disponují českou lokalizací, do Česka však zaslat (snad jen zatím) nejdou.

Zdroje: polar.com, polar.com, phonearena.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o moderní technologie, sociální sítě a má rád focení. Vždy si najde chvilku na čtení a baví ho učit se novým věcem. Zajímají jej dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Pavel Sobotka

14. 9. 2018, 16:29

Normálně budou k dispozici, jakmile se začnou prodávat, tj. začátkem listopadu :-).

Karel Čapka

14. 9. 2018, 18:24

Na webu výrobce jsou již hodinky k zakoupení, avšak ČR mezi zeměmi není.

Pavel Sobotka

15. 9. 2018, 8:27

Tam není nikdy, v ČR se Polar prodává pomocí autorizovaných prodejců. Dokonce i na heurece už jsou někde ty hodinky v předprodeji.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim