reklama

Twitter představil funkci streamování zvuku pro iOS

Twitter představil funkci streamování zvuku pro iOS
2018-09-11T13:50:22+02:00
• 11. 9. 2018

Sociální síť Twitter před nějakým časem zpřístupnila uživatelům možnost streamovat video pomocí specializované aplikace Periscope. Twitter však na své konferenci prohlásil, že existují i tací uživatelé, kteří by raději vysílali pouze zvuk, nikoliv video se svým obličejem. A právě této podmnožině uživatelů se snaží jít sociální síť naproti. 

Twitter myslí na menšinu, na většinu ale už ne

Společnost oznámila, že majitelé zařízení s operačním systémem iOS budou moci skrze oficiální aplikaci Twitter vysílat / streamovat zvuk. V praxi by to mohlo vypadat tedy tak, že uživatel zahájí vysílání a bude vést debatu, například, na téma politika a tak dále. 

Je zajímavé, že se funkce nejprve dostává pouze na operační systém iOS. Všichni uživatelé Twitteru a Apple zařízení tak nyní mohou začít vysílat. Co se ostatních uživatelů týká, tedy uživatelů operačního systému Android, máme špatnou zprávu. Prozatím totiž není zřejmé, kdy a zdali vůbec se tato funkce na Android dostane. 

Velkou otázkou také je, zda funkce bude někdy k dispozici také pro webovou aplikaci, kterou uživatelé používají na svých počítačích či tabletech s Windows a macOS. Zajímavé ale je, že Twitter raději přidává funkci pro streamování zvuku, nikoliv ale funkci, kterou uživatelé chtějí již několik let. Řeč je nyní o funkci, díky které by bylo možné editovat tweety. Často se totiž uživatelů stává, že do tweetu omylem napíšou gramatickou chybu, které si všimnou až po zveřejnění příspěvku. 

Zdroj: neowin.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat