reklama

Mediatek představil levnější a bezpečnější verzi Face ID

Mediatek představil levnější a bezpečnější verzi Face ID
2018-09-11T11:11:33+01:00
• 11. 9. 2018

Výrobce Mediatek se nedávno spojil nejen se společností Hima, tedy s populárním výrobcem displejových ovladačů, ale také s Megvi, vývojářskou společností Face++. Mediatek si od této silné spolupráce slibuje vytvoření nové levnější verze Face ID.

Mediatek se opravdu snaží zlepšit dosah 3D rozpoznávání tváře, proto se rozhodl spolupracovat na prvním průmyslově zaměřeném referenčním designu 3D senzorů. Dokonce již několik výrobců chytrých telefonů požádalo o referenční návrh, díky kterému by tuto technologii mohli v budoucnu implementovat do nových smartphonů. 

Mediatek vytvořil levnější Face ID

Mediatek, Hima a Megvi společně pracují na vývoji levnější a bezpečnější verze 3D rozpoznávání obličeje. V budoucnu by nová technologie pomohla uživatelům zajistit bezpečnou platbu v rámci systému Android. To ale není vše. Dále může být umělá inteligence použita dalšími různými způsoby, a to pomocí ASC 3D.

Například tak může být použita k vylepšení fotografií či ke zvýšení bezpečnosti. Technologie je postavena na algoritmu počítačového vidění Megvii Face AI s nejmodernějším projektorem, snímačem a laserem společnosti Himax. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim