reklama

Telegram X je zcela nová aplikace pro iOS, k dispozici bude již brzy

Telegram X je zcela nová aplikace pro iOS, k dispozici bude již brzy
2018-09-20T09:03:28+01:00
• 20. 9. 2018
2

Zakladatel aplikace Telegram, Pavel Durov, nedávno oznámil velmi důležitou informaci týkající se budoucnosti „appky“. Dle jeho slov bude již brzy Telegram pro iOS nahrazena zcela novou aplikací, která bude rychlejší, šikovnější a hlavně také efektivnější. 

Samotní uživatelé dostali již v lednu na výběr, zda chtějí používat Telegram, anebo jinou aplikaci Telegram X. Od té doby se vývojář rozhodl novou verzi Telegram X vylepšit, a to na základě zpětné vazby všech uživatelů. Podle jeho slov je nyní ten správný čas pro spuštění nové verze. 

Telegram X bude k dispozici již brzy

Durov potvrdil, že projekt Telegram X je nyní kompletně dokončen a je jen otázkou času, kdy nahradí současnou verzi Telegram pro iOS. Mělo by se tak stát během příštího týdne nebo až za čtrnáct dní. 

„Tisíce uživatelů novou verzi testují a sdílejí s námi zpětnou vazbu, takže díky nim je aplikace více vyladěná, než tomu bylo na začátku roku. Zatímco stále ještě dokončujeme některé úpravy, nový Telegram je již nyní kompletně připraven pro širokou veřejnost.“

Hlavní novinkou je, že verze Telegram X je napsána v jazyce Swift, což je mimo jiné důvod, proč je aplikace rychlejší a účinnější než současná verze. Aplikace i přesto může obsahovat některé drobné chyby. Zaměstnanci Telegramu však prohlásili, že veškeré chyby co nejrychleji opraví. 

Zdroje: phonearena.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Hana Jeřelová

18. 2. 2019, 18:20

Dobrý den, potřebovala bych poradit s aplikací Telegram X. Nemůžu nastavit aby mi nahoře (podobně jako ve whatsapp) vyskočila ikonka (ale pouze ikonka) že mi došla zpráva a blikalo LED oznámení.

Přemysl Vaculík

VIP 18. 2. 2019, 20:09

Zde se obávám, že by to musela podporovat aplikace sama. Pokud to nemá v nastavení, asi nebude řešení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim