reklama

Spotify upravuje limity pro platící uživatele

Spotify upravuje limity pro platící uživatele
2018-09-13T07:44:27+01:00
• 13. 9. 2018
1

Hudební streamovací služba Spotify patří mezi jedničky na trhu. Jedná se o silného konkurenta pro daleko větší společnosti jako Google nebo Apple, které se snaží nabídnout více za přibližně stejně peníze. Nyní Spotify upravuje limity, ale je otázkou, jestli někdo dosáhl na ty současné.

Spotify a 10 000 písniček

Do této chvíle mohli uživatelé stáhnout maximálně 3 333 skladeb na jednom zařízení. Respektive se tento limit týkal 3 mobilů nebo tabletů. Ač by se mohlo zdát, že by takový objem stažené hudby pro offline poslech mohl stačit, tak zřejmě je potřeba navýšení.

Spotify Lite

Spotify potvrdilo pro magazín Rolling Stone, že se limit zvedá na 10 000 písniček, které si může uživatel stáhnout třeba do mobilu. Není to ale jediná změna. Zvedl se i počet zařízení ze tří na pět. Ve výsledku, pokud budete mít třeba několik mobilů a tabletů, můžete si stáhnout na 50 000 skladeb. Jedná se o skutečně velké číslo, zejména v době, kdy streamování již není tak omezené a drahé.

Samozřejmě v některých zemích se jedná o vítanou změnu, ale například v České republice s relativně dobrým pokrytím je takový limit takřka nevyužitelný.

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Marek Boř

13. 9. 2018, 13:06

Já jsem se třeba se stahováním do 3333 nevešel.. stáhl jsem si jeden playlist evropy 2, co měl 2800 písniček pak jeden ještě vlasní playlist a byl jsem v limitu :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim