reklama

Spole─Źnost Panasonic p┼Öedstavila nov├í sportovn├ş sluch├ítka

Spole─Źnost Panasonic p┼Öedstavila nov├í sportovn├ş sluch├ítka
2018-09-20T15:50:00+01:00
ÔÇó 20. 9. 2018

 

 

B─Ťhem, ale i po┬ákonferenci┬áIFA v Berl├şn─Ť v├Żrobci p┼Öedstavuj├ş nejen nov├ę mobiln├ş telefony, ale tak├ę r┼»zn├ę p┼Ö├şslu┼íenstv├ş, jako jsou hodinky, n├íramky nebo i sluch├ítka. Stejn─Ť tomu je i u spole─Źnosti Panasonic, kter├í p┼Öedstavila nov├í sportovn├ş sluch├ítka, kter├í nesou ozna─Źen├ş RP-HS35M.

Specifikace sluchátek

Velmi ─Źasto se nyn├ş v├Żrobci uchyluj├ş k p┼Öedstavov├ín├ş bezdr├ítov├Żch sluch├ítek, ale na trhu se st├íle najde mnoho u┼żivatel┼», kter├Żm vad├ş nab├şjen├ş sluch├ítek, a proto preferuj├ş klasick├í kabelov├í. Proto v├Żrobce p┼Öedstavil nov├í dr├ítov├í sluch├ítka.

Jak jsem ji┼ż zmi┼łoval, jedn├í se o sportovn├ş sluch├ítka. D├şky ─Źemu┼ż je d┼»raz kladen p┼Öedev┼í├şm na uchycen├ş v u┼í├şch. Spole─Źnost Panasonic vyu┼ż├şv├í sv├ę nov├ę technologie 3D-Flex. Tato technologie kombinuje silikonov├ę ┼ípunty a obrou─Źky kolem u┼í├ş, d├şky kter├Żm by ┼ípunty nem─Ťly vypad├ívat. Samoz┼Öejm─Ť kvalitu uchycen├ş by potvrdila, a┼ż recenze za┼Ö├şzen├ş, ale dle fotografi├ş by mohly opravdu u┼í├şch dr┼żet.

sluchátka

Mezi dal┼í├ş podstatn├ę parametry u sportovn├şch sluch├ítek pat┼Ö├ş odolnost v┼»─Źi potu a vod─Ť. A ani na tento fat v├Żrobce nezapomn─Ťl a sv├í sluch├ítka k tomu p┼Öizp┼»sobil. Konkr├ętn─Ť se jedn├í o certifikaci odolnosti IPX2, p┼Öi kter├ę by sluch├ítk┼»m nem─Ťl vadit d├ę┼í┼ą.

Po str├ínce technick├Żch parametr┼» generuj├ş zvuk v rozsahu 10 Hz – 25 kHz. Tato ─Ź├şsla by m─Ťla vypov├şdat o v├Żrazn├Żch basech a celkov─Ť kvalitn├ş reprodukci zvuku. Pr├ív─Ť reprodukci zaji┼í┼ąuj├ş reproduktory o pr┼»m─Ťru 14,5 milimetru. D├íle u┼żivatele pot─Ť┼í├ş zabudovan├Ż mikrofon v kabelu sluch├ítek, tak┼że m┼»┼żete bez probl├ęmu se sluch├ítky i telefonovat. Co se t├Ż─Źe konektoru, tak sluch├ítka byla vybavena klasick├Żm 3,5 mm Jackem.

K dost├ín├ş by m─Ťla b├Żt ji┼ż nyn├ş u autorizovan├Żch prodejc┼», a to ve ─Źty┼Öech barevn├Żch variac├şch. Koncov├í cena doporu─Źen├í spole─Źnost├ş Panasonic je 499 korun.

Zdroj: Tisková zpráva 

reklama
reklama

Student IT, fanou┼íek nov├Żch technologi├ş, kter├Ż se p┼Ö├şle┼żitostn─Ť v─Ťnuje fotografov├ín├ş. Aktu├íln─Ť preferuje opera─Źn├ş syst├ęm iOS, ale p┼Öedt├şm nepohrdl ┼ż├ídn├Żm Android za┼Ö├şzen├şm. Mezi jeho kon├ş─Źky pat┼Ö├ş recenzov├ín├ş nov├Żch za┼Ö├şzen├ş, t├íbor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim