reklama

Opera Touch přichází na iOS

Opera Touch přichází na iOS
2018-09-20T14:00:09+01:00
• 20. 9. 2018

Uživatelé operačního systému iOS se dočkají letošní novinky od Opery. Jde o prohlížeč Opera Touch, který je určen pro mobilní telefony a má dvě zásadní funkce. Zvládne okamžitě vyhledávat na webu poté, co jej otevřete, a též podporuje novou funkci Opery, tzv. Flow. Díky Flow si tak snadno věci, které tvoříte/čtete/sledujete v prohlížeči na PC, snadno přenesete do svého mobilu pomocí jednoho kliknutí a následně můžete pokračovat na svém chytrém zařízení.

Dostupný již od října, nyní v beta testování a soutěž navrch

Nový webový prohlížeč bude pro všechny majitele iOS zařízení dostupný od prvního října, avšak již nyní se mohou přihlásit do veřejného beta testování. Tvůrci Opery navíc slíbili, že na svých sociálních sítích bude soutěž o nový iPhone Xs v rámci spuštění Opery Touch pro iOS zařízení.

Opera o svém prohlížecí Touch prohlásila:

„Opera Touch je zcela nový webový prohlížeč, který je výzvou pro současné tradiční prohlížeče. První verze Opery Touch byla vydána v dubnu tohoto roku a v srpnu vyhrála cenu Red Dot Communication Design Award za její neotřelé uživatelské prostředí.“

 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim