reklama

Samsung představí 11. října nové zařízení

Samsung představí 11. října nové zařízení
2018-09-14T10:04:07+02:00
• 14. 9. 2018
3

Zpravidla se dozvídáme mnoho informací o novinkách výrobců ještě před samotným uvedením. Na internetu se povalují spekulace, nekvalitní fotografie a také rendery toho, co se plánuje. Nedávno jsme se dočkali od Samsung nového Galaxy Note 9, o které jsme věděli podstatné informace předem. Nyní nás ale čeká událost, na které se máme dočkat nového zařízení. V tomto případě ale nejsou k dispozici jakékoliv informace.

Samsung a první ohebné zařízení, nebo něco jiného?

Zástupci společnosti Samsung naznačili, že ještě před koncem tohoto roku dojde na představení ohebného zařízení. Očekáváme, že by se mělo jednat o mobilní telefon, který půjde rozložit, díky čemuž se z něj stane pahblet nebo dokonce tablet. Proto se nabízí v první řadě tato možnost. Avšak oficiální pozvánka Samsungu na 11. října nasvědčuje, že by se mělo jednat o zcela něco jiného.

Dle některých zdrojů by se mělo jednat o nový smartphone, který bude mít čtyři kamery na zádech. Jiní poukazují na jiné uspořádání, třeba dvě vpředu a dvě vzadu, ale kvůli tomu by se asi nekonala nějaká show.

Možná se tedy dočkáme smartphonu, který jako první nabídne 4 foťáky na zadní straně a bude aspirovat na krále mobilních fotografií. Ostatně současná jednička, dle Dx0Mark, je Huawei P20 Pro, kde najdeme tři foťáky na zadní straně. Možná se ještě před začátkem události objeví spekulace nebo nějaké náznaky, které nám aspoň trochu přiblíží, co vlastně máme očekávat.

Zdroj:

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

4 nové A-čkové Samsungy? :)

wil hermes

14. 9. 2018, 12:07

to zní taky uvěřitelně :)

Přemysl Vaculík

VIP 14. 9. 2018, 12:22

Začali jsme dolovat informace a vypadá to na utajovaný projekt, o kterém neví jen tak každý v Samsungu. Takže Áčkové mobily to nebudou, to by se chystal marketing.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat