reklama

Pixel Stand pro Pixel 3 s podporou rychlého bezdrátového nabíjení? aktualizováno

Pixel Stand pro Pixel 3 s podporou rychlého bezdrátového nabíjení? [aktualizováno]
2018-09-26T19:55:07+01:00
• 26. 9. 2018

Aktualizováno 26. 9.

Díky prozkoumání aplikace od Googlu jsme se dozvěděli o připravovaném příslušenství pro nadcházející generaci smartphonů Pixel. K dispozici byly jen obrázky, ale nyní se na světlo světa dostává tiskový render, který unikl. Konkrétně se naskýtá pohled na spodní část, kde je vidět odpojitelný kabel, pravděpodobně USB C. Hlavním smyslem tohoto příslušenství bude i bezdrátové nabíjení a dle některých náznaků se máme těšit na podporu rychlého bezdrátového nabíjení.

Původní článek 25. 9.

Vzhledem k nedávnému počtu úniků, spekulací a různých zpráv, máme velmi slušnou představu o tom, jak bude vypadat nadcházející vlajková loď Pixel od společnosti Google. Nyní se na internetu objevilo několik informací, že by Google mohl připravit také speciální příslušenství pod názvem Pixel Stand.

Pixel Stand pro novou vlajkovou loÄŹ Pixel 3

Nejednalo by se o nic jiného než o klasickou nabíjecí dokovací stanici pro Pixel 3. Po detailním přezkoumání nejnovější verze Google aplikace byla odhalena možná podoba Pixel Stand. Ve své podstatě se na internet dostala pouze krátká animace, jež zobrazuje telefon připojený na doku.

Sice nám tato animace neprozradila veškerĂ© podrobnosti, na druhou stranu poskytla struÄŤnĂ© informace – Google skuteÄŤnÄ› na novĂ©m stojanu pro Pixel 3 pracuje. Ale to nenĂ­ vše, co jsme se dozvÄ›dÄ›li.

DokovacĂ­ stanice bude pravdÄ›podobnÄ› fungovat ve chvĂ­li, kdy je telefon orientován na výšku. Animace dále odhaluje, Ĺľe bude obsahovat i nÄ›jakou funkci v podobÄ› krátkĂ© prezentace – podobnÄ› jako funkce z Google Photos „Photo Frame“. Dále bylo odhaleno oznámenĂ­, kterĂ© zobrazuje zprávy, budĂ­ky, upozornÄ›nĂ­ na kalendář a hudbu. PĹ™esná funkÄŤnost je však stále záhadou. SpoleÄŤnost Google novĂ˝ vlajkovĂ˝ model pĹ™edstavĂ­ jiĹľ 9. října.

Zdroje: fonearena.com, xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim