reklama

Google Kalendář získává nový design Android

Google Kalendář získává nový design [Android]
2018-09-24T19:43:17+02:00
• 24. 9. 2018
2

Google se pochlubil na své vývojářské konferenci upraveným Material designem. V podstatě se jedná o pozvolnou iteraci, kterou se snaží rozšířit mezi vývojáře, aby mohli lépe designovat své aplikace. V tomto ohledu jde Google příkladem a své aplikace aktualizuje v oblasti designu.

Google Kalendář a Material Design 2.0

Material Design 2.0 je více založen na bílé barvě, přičemž více prvků je kulatějších. To nyní dokazuje i v nové verzi aplikace Google Kalendář pro Android, která povyšuje na číselné označení 6.0. Jedná se tedy jen o mírný skok z verze 5.8. Možná byste očekávali, že se dočkáme i nových funkcí, ale v tomto ohledu vás musíme zklamat. Nová verze aplikace přináší jen designové změny.

Jak můžete vidět, bílá barva se více prosadila a mnozí by mohli podotknout, že došlo na větší plýtvání prostoru. V tuto chvíli dochází k pozvolnému šíření nové verze, takže může trvat nějakou dobu, než se Google Kalendář 6.0 objeví na vašem zařízení. Pokud nechcete čekat, můžete si stáhnout instalační APK balíček (na vlastní riziko).

Snad se někdy dočkáme u Googlu také možnosti o prohození barev. Asi nejeden uživatel by uvítal, kdyby šlo přepnout Google Kalendář do tmavého režimu. Pokud něco takového chcete nyní, musíte se podívat po alternativní službě.

logo-app Kalendář Google Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

alois navratil

25. 9. 2018, 20:24

zdravim nevite nahodou co za kalendar mela xperia z5?nebo prechozi xperie mam ted novy tel zase xperii ale je v ni jen Google kalendar kterej je prisernej… jinak mam verzi 5.8 tak treba přechodem na verzi 6 se to zlepsi nic mene byl bych rad za ten co byl v xperiich driv diky za pripadnou radu.

TECH&GA 2018

24. 9. 2018, 20:14

Staženo a musím říct že je to krásná aplikace. Material Design 2.0 je zajímavý.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat