reklama

Gearbest: Exkluzivní dron Xiaomi MITU za velmi nízkou cenu! sponzorovaný článek

Gearbest: Exkluzivní dron Xiaomi MITU za velmi nízkou cenu! [sponzorovaný článek]
2018-09-14T18:28:27+01:00
• 14. 9. 2018
1

V dnešní době se do podvědomí lidí dostává především virtuální realita, ale ještě jedno odvětví se začíná rozrůstat, a to drony. Nyní máte možnost exkluzivně získat kompaktní a kvalitní dron od Xiaomi, a to díky internetovému obchodu Gearbest.

Gearbest: Xiaomi MITU dron za skvělou cenu

Jestliže máte o dron zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten kompaktní dron Xiaomi MITU nabízí za 1 527 Kč. Dron si můžete zakoupit ZDE.

Gearbest: Xiaomi dron a hlavnĂ­ specifikace

Jedná se o malého kompaktního drona v obvyklém tvaru, díky čemuž vás dron zaujme už na první pohled. Xiaomi MITU disponuje šestiosým gyroskopem pro zajištění bezproblémového letu a kvalitní kontrolou. Ovládat dron můžete dvěma způsoby, buď použijete přiložený ovladač, anebo využijete mobilní aplikaci a váš smartphone. Samotný dron má dolet až 50 metrů. Ve vzduchu dron vydrží 10 minut díky baterii o kapacitě 920 mAh. Nabíjet jej pak budete pouhých 60 minut.

Dron má standardní letové dovednosti jako let rovně, zpět či klesání a stoupání. Mezi zajímavou vlastnost patří tlačítko automatického návratu, které dovede dron zpět na pozici, odkud vzlétl. E-shop nabízí dron v jedné variantě, a to model se zabudovanou kamerou. Zabudovaná kamerka u tohoto modelu dosahuje poměrně zajímavých výsledků, jedná se totiž o čip, který dokáže nahrávat videa s rozlišením 720p. Díky tomu nahrajete nejen skvěle vypadající videa, ale také se budete lépe orientovat.

Dron od Xiaomi můžete ovládat také pomocí klasického ovladače, který je součástí balení. Pravděpodobně však budete dron ovládat svým telefonem. Xiaomi MITU je kompatibilní nejen s operačním systémem Android, ale také iOS.

Gearbest: Xiaomi dron zakoupĂ­te zde

Jestliže máte o dron zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten kompaktní dron Xiaomi MITU nabízí za 1 527 Kč. Dron si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

alois navratil

16. 9. 2018, 1:34
Android aplikace

Sto tabletĹŻ tĂ˝dnÄ›, Sto tabletĹŻ tĂ˝dnÄ›…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim