reklama

Casio Pro Trek WSD-F30 – obrněné hodinky s Wear OS

Casio Pro Trek WSD-F30 – obrněné hodinky s Wear OS
2018-09-02T18:09:45+02:00
• 2. 9. 2018

Casio na veletrh IFA přivezlo své nové hodinky Pro Trek WSD-F30. Jak je u tohoto výrobce zvykem, hodinky jsou poměrně robustní, jelikož jsou určeny pro aktivní jedince i do těžkého terénu. Oproti předchozí generaci jsou ale znatelně kompaktnější, přesto nabízejí ty samé funkce a navíc slibují až dvakrát delší výdrž baterie.

Hodinky jsme si na berlínském výstavišti prohlédli a natočili pro vás první pohled. Na uživatele nově čeká například aktualizovaný systém Wear OS, který nabízejí i například o něco elegantnější Skagen Falster 2.

Výrobce zapracoval zejména na optimalizaci baterie. V úsporném režimu s černobílým zobrazením nyní bude k dispozici více informací, ale přesto by měla být výdrž delší díky vylepšenému algoritmu. Designem pak Pro Trek WSD-F30 připomínají klasické G-Shock hodinky, u kterých se výrobce inspiroval. Více informací již v přiloženém videu.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat