reklama

Accuweather aplikace doporučí místa na základě lokálního počasí

Accuweather aplikace doporučí místa na základě lokálního počasí
2018-09-02T16:59:49+01:00
• 2. 9. 2018
2

Partnerství se společností Foursquare zřejmě přinese své první ovoce. Již brzy se totiž dočkáme zcela nové aplikace Accuweather pro iOS. Jak už název napovídá, jde o předpověď počasí, ovšem ne jen tak o nějaké. Hlavní výhodou aplikace Accuweather je, že doporučuje lokální místa k návštěvě, a to na základě předpovědi počasí. 

Accuweather bude fungovat skvěle

Ve své podstatě půjde o to, že tato funkce bude schopna navrhovat místa, která budou v blízkosti uživatele. Návrhy budou vycházet z lokálního počasí. Pokud tedy zrovna bude slunečné počasí, aplikace vám doporučí takové či jiné místo. 

Chcete se vyhnout deště, a i přesto si užít krásné chvíle? A co takhle zkusit nejlépe hodnocenou kavárnu hned vedle hotelu. Přesně takhle nějak bude aplikace v praxi fungovat. Aplikace vám zkrátka a jasně řekne, že za rohem se nachází pláž či veřejný bazén. To vše jen díky Foursquare SDK. 

Samozřejmě hlavní zisky aplikace budou vycházet z cílené reklamy. Pro příklad nemusíme chodit daleko. Řetězec rychlého občerstvení s novou řadou salátů může oslovit lidi, kteří často navštěvují tělocvičny, turistické stezky nebo obchody s organickými produkty.

Naopak třeba automobilové značky vyrábějící SUV mohou oslovit lidi na základě toho, zda navštěvují obchody pro děti, školy a prodejny hraček. Přestože veškeré návrhy vycházejí hlavně z vaší polohové historie, Foursquare prohlásil, že veškerá data jsou anonymní. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Mal som toto pocasie stiahnute, je to blbost. Jedny z najlepsich predpovedi a aplikacii su Norske – yr. no. Su velmi presne a pouzivaju ich vrcholovy sportovci. Su naozaj dobre

Zdeněk Koutský

3. 9. 2018, 19:42

Pročpak je to blbost? mně to přijde hodně zajímavé :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim