reklama

Vivo X23 bude představen již příští týden, nabídne

Vivo X23 bude představen již příští týden, nabídne
2018-08-17T18:44:44+02:00
• 17. 8. 2018

Vivo chystá nový model s názvem Vivo X23. Ten se představí již 20. srpna, odhalil to hlasový asistent od Vivo s názvem Jovi. Vivo chystá telefon podobný Essential Phone, který má minimalistický notch na vrchní části.

Specifikace neznáme, výslednou podobu však ano

Vivo X23 je další telefon, který kopíruje design též připravovaného Oppo F9, což je telefon ze sesterské firmy. Bude mít tedy jen malý přední notch, který slouží k umístění přední selfie kamery, stejně tak jako u Essential Phone. Desing bude mít stejný jako Oppo, tedy s názvem „water drop design“. Oppo a Vivo jsou sice výrobci prvních telefonů, které nemají notch, ale evidentně zařízení střední třídy stále ještě budou s notchem.

Vivo X23

Vivo X23 je na zadní straně osazeno tvrzeným sklem, což zaručí telefonu lepší příjem signálu. avšak je to kompenzované větší náchylností k poškození. Vivo X23 bude mít čtečku otisku prstů v displeji, jelikož na přední i zadní straně chybí její doposud standardní varianta. Nové Vivo se tak skoro stane bezrámečkovým zařízením. Na zadní straně se můžeme těšit na duální kameru. Operační systém můžeme očekávat Android 8.1, případně rovnou Android 9, když už byl oficiálně vydán.

Vivo X23

Zdroje: gizchina.com, gizchina.com, gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat