reklama

Uživatelé Galaxy Note 9 si stěžují na prosvítající světlo

Uživatelé Galaxy Note 9 si stěžují na prosvítající světlo
2018-08-29T09:44:04+02:00
• 29. 8. 2018
1

Společnost Samsung před několika týdny odhalila nový model pod názvem Galaxy Note 9. Očekávání bylo enormní, neboť jihokorejský technologický gigant potřebuje širokou veřejnost přesvědčit o tom, že umí dělat bezpečné a kvalitní mobilní telefony. 

Podle prvních recenzí se mu to podařilo, v rukou jsme jej měli dokonce i my, recenzi si můžete přečíst ZDE. Bohužel pro Samsung, nový model není ještě v prodeji a už nyní si několik recenzentů stěžovalo na nepříjemné problémy, se kterými se setkali. 

Galaxy Note 9 v prvních problémech

Dle slov několika uživatelů se na levé straně telefonu objevil malý prostor, kterým unikalo světlo z displeje. Problémová část se nachází na místě, kde okraj displeje doléhá na kovový rám. S podobným problémem se ale v minulosti setkalo i několik majitelů Galaxy Note 8 a Galaxy S9. S tímto neduhem jsme se setkali dokonce i my, ovšem mysleli jsme si, že jde pouze o chybu předprodejního kusu.

Buďme ale všichni v klidu. Situace totiž nebude tak problematická, jak by se na první pohled mohlo zdát. Někteří majitelé Galaxy Note 9 prohlásili, že by se mohlo jednat pouze o iluzi. Světlo, které údajně prosvítá, se totiž pouze odráží od zakřivené části displeje. 

Společnost Samsung zveřejnila prohlášení, že se touto záležitostí bude podrobně zabývat. Jakmile tedy zjistíme více informací, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

29. 8. 2018, 11:18

To zjistili az ted? Tohle dělá od Edge série a do posud, a taky to dělá modrý pruh u edge ale jo dobry po par letech si toho všimnou, tohle je vada díky nesmyslu edge nic víc

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim