reklama

Tesla už nabízí powerbanku s bezdrátovým nabíjením – Tesla Wireless Charger

Tesla už nabízí powerbanku s bezdrátovým nabíjením – Tesla Wireless Charger
2018-08-29T08:29:03+02:00
• 29. 8. 2018
1

Pakliže patříte mezi příznivce nebo milovníky společnosti Tesla, která vyrábí elektro auta, možná jste si již pořídili powerbanku nebo nabíječku pro smartphone s logem této firmy. Nyní přichází s novým produktem pro mobily. Novinka se jmenuje Tesla Wireless Charger a jak již název napovídá, jedná se o zdroj energie s možností bezdrátového nabíjení.

Tesla Wireless Charger

V první řadě je nutno říci, že se jedná o dražší příslušenství, kde jde hlavně o značku samotnou. Tesla Wireless Charger přijde na 65 dolarů, což je v přepočtu 1430 Kč. Pokud by se novinka prodávala i v Česku, cena by poskočila kvůli poplatkům a dani minimálně na 1900 Kč.

Tesla Wireless Charger má kapacitu 6000 mAh a podporuje bezdrátovou technologii Qi pro nabíjení. Konkrétně je k dispozici 5W výkon.

Powerbanka podporuje 5V/1.5A nabíjení pomocí odnímatelného USB kabelu, na jehož konci je k dispozici konektor USB C. Nabíjení Tesla Wireless Charger podporuje hodnoty až do 5V/2A, ale samotný adaptér není součástí balení. Postačit by měla jakákoliv nabíječka k mobilnímu telefonu.

Na trhu najdete daleko levnější podobné produkty a mnohdy mají i větší kapacitu baterie. V tomto případě jde ale hlavně o značku jako takovou. V tuto chvíli je Tesla Wireless Charger dostupná jen skrze oficiální internetový obchod Tesly.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Štěpánek

29. 8. 2018, 8:59
Android aplikace

Kapacitu to mohlo mít aspoň dvojnásobnou 6000 je málo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim