reklama

Umidigi Z2 PRO za neopakovatelnou cenu sponzorovaný článek

Umidigi Z2 PRO za neopakovatelnou cenu [sponzorovaný článek]
2018-08-14T09:51:49+02:00
• 14. 8. 2018

UMIDIGI je čínským výrobcem chytrých mobilních telefonů, který vyrábí telefony střední a nižší třídy. Nyní představili telefon UMIDIGI Z2 Pro, který svojí výbavou míří do vyšší střední třídy, a i cenově tomu odpovídá. Stojí pouhých 7 000 Kč a můžete si ho nyní za tuto sníženou cenu z 9 000 Kč pořídit z Gearbestu.

Skvělý výkon s novým procesorem

MediaTek má poměrně nový procesor Helio P60 o frekvenci 2 GHz s osmi jádry, který spadá do vyšší střední třídy mezi procesory od MediaTeku. Ten podává poměrně slušný výkon v Antutu benchmarku, kde získává 130 000 bodů, což je značný posun od MediaTeku P30. Ke kráse se novému Z2 Pro přidává 6,2″ obrazovka s FHD+ rozlišením, dále celokovové provedení.

Mezi veliká lákadla patří zvláště duální fotoaparát jak na zadní, tak na přední straně. Na UMIDIGI Z2 Pro jsou tedy celkem 4 fotoaparáty. Hlavní fotoaparát má 16 MPx a 8 MPx senzor, což není příliš mnoho, ale na střední třídu je to dostačující. Navíc kamera zvládne natáčet i ve 4K, což je potěšující. Mezi další výhody patří například AI, která pomáhá při úpravě pořizování fotografií.

UMIDIGI Z2 Pro

Interní paměť má 128 GB a je rozšiřitelná o dalších 256 GB pomocí micro SD karty. Mezi další dnes již poměrně podstatné funkce patří NFC. Díky rychlonabíjení získáte nabití 3 650 mAh přibližně za 90/100 minut. Zajímavostí je, že telefon disponuje i rychlonabíjením. Samozřejmostí je i USB-C port pro nabíjecí kabel. UMIDIGI u Z2 PRO též přidalo odemykání pomocí obličeje. Systém disponuje skoro čistým Androidem 8.1. Nedostatkem je například zastaralá verze Bluetooth ve verzi 4.0. Cena klesla na 299 dolarů, v přepočtu necelých 7 000 Kč. Sleva potrvá jen pět dní! K dispozici je i dražší varianta s keramickými zády za 8 000 Kč.

Umidigi Z2 Pro

Příslušenství pro mobilní telefony

Na Gearbestu též kromě českého skladu naleznete i možnost pořídit si různé doplňky k telefonům, jako jsou ochranná pouzdra, powerbanky, kabely, držáky do auta a další. Podívejte se sami, třeba si něco vyberete.

Zdroje: gearbest.com, gearbest.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim