reklama

Tesla představila powerbanku pro mobil

Tesla představila powerbanku pro mobil
2017-11-17T23:08:24+02:00
• 17. 11. 2017

V tomto týdnu se milovníci elektrických aut dočkali představení novinek o známé firmy Tesla, za kterou stojí Elon Musk. Celá událost byla věnována elektrickému náklaďáku a také jsme se dočkali i nového sportovního auta. Kromě toho se v jejich eshopu objevilo příslušenství pro mobilní telefony. Konkrétně se jedná o powerbanku a mini nabíjecí stanici.

Nové příslušenství je určené zejména pro iPhony a iPady, jelikož obsahují lightning konektory. Za designem stojí Tesla Design Studio a vychází z aktuálních trendů, které lze vidět v rámci filozofie firmy Tesla.

Samotná Powerbanka Tesla nabízí kapacitu 3350 mAh a obsahuje baterii od tohoto výrobce (Tesla Single 18650 cell). Ty společnost používá i přímo ve svých autech. Výstupná hodnoty jsou 5V/1.5A a kromě přímé podpory pro Apple zařízení lze dobíjet mobil také pomocí microUSB. Bohužel USB C zde nenajdeme. Cena se zastavila na 45 dolarech. Druhý produkt se jmenuje Desktop Supercharger a jedná se jen o nabíječku s designem, který se používá na doplňovacích stanicích.

Jak už bývá u Tesly zvykem, hned došlo k vyprodání. V tuto chvíli eshop hlásí u obou produktů, že nejsou skladem – powerbanka a nabíječka.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim