Sony se údajně chystá představit vlajkový model XZ3, a to již koncem měsíce

Sony se údajně chystá představit vlajkový model XZ3, a to již koncem měsíce
2018-08-13T09:00:27+02:00
• 13. 8. 2018
1

Japonské společnosti Sony se v posledních letech úplně nedaří, tedy alespoň podle představ akcionářů. Je to pochopitelně velká škoda, protože Sony nedělá zase tak špatné telefony, ba naopak. Svým způsobem nabízí originální designové prvky, kterých se drží již od uvedení prvního smartphonu. 

Pro někoho je to zřejmě nuda, já si tohoto konceptu naopak cením. Jeden by také řekl, že dobré časy Sony byly dávno sečteny. Japonský výrobce se ale jen tak nevzdává, což mimo jiné potvrzují i uniklé informace týkající se nových mobilních telefonů.

Sony chystá novou vlajkovou loď

Sony se údajně připravuje na uvedení zcela nových smartphonů, kterých bychom se měli dočkat již koncem tohoto měsíce, tedy 31. srpna na konferenci IFA. Dle uniklých profilů UAProfs se dočkáme hned dvou novinek s označením H84XX (H8416) a H94XX (H9436, H9493).

A teď pozorně čtěte. V loňském roce došlo k představení modelu Xperia XZ2 Premium s označením H81XX, modelu Xperia XZ2 s označením H82XX a modelu Xperia XZ2 Compact s číselným označením H83XX. Je tedy velmi pravděpodobné, že H84XX bude právě nová vlajková loď XZ3. Co se druhého telefonu týká, již v minulosti Sony uvedlo telefony s podobným číselným označením, tudíž je velmi těžké posoudit, o který model se přesně bude jednat. 

Nicméně, obě zařízení budou mít dle všeho rozlišení FullHD+ (2160 x 1080 pixelů). Bohužel toto je vše, co prozatím víme. Budeme si tedy muset buď ještě chvíli počkat na další úniky, anebo přímo na oficiální představení.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

v loňském roce došlo k představení řady XZ1, řada XZ2 je letošní…

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat