Příští rok má údajně Apple odstranit z iPhonů 3D Touch

Příští rok má údajně Apple odstranit z iPhonů 3D Touch
2018-08-30T19:14:27+02:00
• 28. 8. 2018
1

Detaily ohledně letošních iPhonů jsou již známé a tak se pomalu začíná spekulovat o další generaci. Technologie 3D Touch byla představena v roce 2015 spolu s iPhonem 6s. Ačkoliv se postupně dostala téměř do všech dnešních iPhonů, možná o ni brzy přijdeme. Nové spekulace také naznačují odložení nové generace sluchátek AirPods.

Jak se budou jmenovat nové iPhony? [komentář]

Bez 3D Touch?

Letos má 3D Touch dostat pouze nový iPhone X a iPhone X Plus. Nový levnější iPhone s 6,1palcovým LCD displejem nemá tuto technologii snímající tlak, se kterou působíte na displej vůbec mít. Podle nejnovějších zpráv příští rok má o tuto technologii přijít i další generace iPhonu X (3th gen) a iPhonu X Plus (2nd gen).

Tento trend v podstatě nemůžeme mít Applu za zlé, 3D Touch se nikdy mnoho lidí nenaučilo používat a jeho funkce také nejsou moc rozšiřovány. Navíc v iOS 12 lze nově mnoho 3D Touch funkcí provést i bez této technologie.

Nové spekulace pak také hovoří, že letos nepřijde nová generace sluchátek AirPods. Letos se prý máme dočkat pouze vloni představeného obalu s bezdrátovým dobíjením, který snad konečně půjde do prodeje. AirPods 2 mají přijít až příští rok na podzim. Zároveň však již na začátku příštího roku se mají začít prodávat voděodolné AirPody. Je tak možné, že se letos dočkáme jen představení mezistupně AirPods, něco jako AirPods 1s.

Krom toho má v roce 2019 dojít k představení levnějšího HomePodu. Co nakonec přesně Apple představí, se uvidí letos v září.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Petr Hošek

28. 8. 2018, 19:04

Nedavno to s velkou slavou představoval a už to jde do prd., to se to moc nechytlo…

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat