reklama

Nové drony DJI Mavic 2 za výjimečnou cenu u GearBestu! sponzorovaný článek

Nové drony DJI Mavic 2 za výjimečnou cenu u GearBestu! [sponzorovaný článek]
2018-08-28T16:38:33+02:00
• 28. 8. 2018
1

Internetový obchod GearBest nepřestává překvapovat a nabízí stále lepší akční nabídky. Nedávno se daly velmi výhodně pořídit drony DJI Mavic a nyní je k dispozici ještě něco daleko lepšího. Společnost DJI totiž jen před krátkou dobou představila nové drony DJI Mavic 2 Pro a DJI Mavic 2 Zoom. Jde o takřka nejlepší drony na trhu. Nabízejí prvotřídní kvalitu obrazu, jednoduché ovládání a oproti předchozím modelům řadu vylepšení.

Mavic 2 Pro je novinka disponující kamerou Hasselblad s rozlišením 20 MPx. Díky tomu podává prvotřídní záběry a jen těžko byste hledali lepší alternativu. Samozřejmostí je natáčení videa ve 4K a díky kvalitní stabilizaci budou veškeré záběry působit opravdu profesionálně. I pokud s drony teprve začínáte. Jeho cena činí 1599 dolarů, což je výrazně méně než u konkurence, i při srovnání s českými eshopy.

Druhým modelem je pak DJI Mavic 2 Zoom. Jak již z název napovídá, dron má kameru, která umí optické přiblížení. Rozlišení snímače je sice jen 12 MPx, ale na kvalitě záběrů se to téměř neprojeví. Optický zoom je přitom nesmírnou výhodou a lze díky tomu pořizovat mnohem kreativnější záběry. Nabízí se nyní daleko více možností, jak natáčet různé scény a tento dron rozhodně nemá konkurenta.

Jeho typická cena je 1399 dolarů ale my pro vás máme slevový kupón, GB$THDZOOM, díky němuž můžete tuto žhavou novinku pořídit za pouhých 1281 dolarů! A to je něco, nad čím se nevyplatí dlouho váhat. Akce je totiž časově omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Kamil Mácha

31. 8. 2018, 9:24

To zní dost dobře, ale nevím, jestli se mi Mavic zamlouvá =/
https://www.astramodel.cz/cz/katalog/drony-c794.html

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim