reklama

Logitech Powered – více než bezdrátová nabíječka

Logitech Powered – více než bezdrátová nabíječka
2018-08-10T13:15:56+01:00
• 10. 8. 2018

Ještě předtím, než společnost Apple zahájí prodej podložky AirPower pro bezdrátové nabíjení svých zařízení, tak momentálně jako alternativu doporučuje řešení od Mophie nebo známého Belkinu. O obou zařízeních jsme vás informovali, takže jste si o nich mohli udělat vlastní obrázek. Avšak za větší pozornost stojí další varianta, kterou tentokrát připravila firma Logitech s tím rozdílem, že budeme muset i pár stovek připlatit.

Efektivita a elegance

Švýcarský výrobce v úzké spolupráci s Applem vymyslel kolíbku pro bezdrátové nabíjení s názvem Powered, která zajišťuje bezproblémové používání iOS zařízení během dobíjecího cyklu o rychlosti 7,5 wattů. Konkrétně iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus v úhlu 65 stupňů lze odemknout skrze technologii Face ID, sledovat filmy, reagovat na příchozí zprávy a telefonovat přes funkci FaceTime. Vystupující profil ve tvaru písmene U dovoluje nabíjení nejen ve svislé poloze, ale také ve vodorovné.

Jestliže nejste přímo majitelé iOS zařízení, tak s rychlostí 5 wattů můžeme dobíjet telefony s podobnými rozměry, umístěním cívky a podporovanou Qi technologií. Například zmiňují Galaxy S9, S9+, S8, S8+, S7, S7 Edge od jihokorejského Samsungu. Nakonec Belkin Powered váží 412 gramů, nevadí mu nekovová pouzdra do tloušťky 3 mm a ani nechybí ochrana proti přehřátí. V předobjednávce za 79,99 dolarů (tj. cca 1 762 Kč) pořídíte zatím jen bílé provedení.

Zdroj: blog.logitech.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim