reklama

Logitech Powered – více než bezdrátová nabíječka

Logitech Powered – více než bezdrátová nabíječka
2018-08-10T13:15:56+02:00
• 10. 8. 2018

Ještě předtím, než společnost Apple zahájí prodej podložky AirPower pro bezdrátové nabíjení svých zařízení, tak momentálně jako alternativu doporučuje řešení od Mophie nebo známého Belkinu. O obou zařízeních jsme vás informovali, takže jste si o nich mohli udělat vlastní obrázek. Avšak za větší pozornost stojí další varianta, kterou tentokrát připravila firma Logitech s tím rozdílem, že budeme muset i pár stovek připlatit.

Efektivita a elegance

Švýcarský výrobce v úzké spolupráci s Applem vymyslel kolíbku pro bezdrátové nabíjení s názvem Powered, která zajišťuje bezproblémové používání iOS zařízení během dobíjecího cyklu o rychlosti 7,5 wattů. Konkrétně iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus v úhlu 65 stupňů lze odemknout skrze technologii Face ID, sledovat filmy, reagovat na příchozí zprávy a telefonovat přes funkci FaceTime. Vystupující profil ve tvaru písmene U dovoluje nabíjení nejen ve svislé poloze, ale také ve vodorovné.

Jestliže nejste přímo majitelé iOS zařízení, tak s rychlostí 5 wattů můžeme dobíjet telefony s podobnými rozměry, umístěním cívky a podporovanou Qi technologií. Například zmiňují Galaxy S9, S9+, S8, S8+, S7, S7 Edge od jihokorejského Samsungu. Nakonec Belkin Powered váží 412 gramů, nevadí mu nekovová pouzdra do tloušťky 3 mm a ani nechybí ochrana proti přehřátí. V předobjednávce za 79,99 dolarů (tj. cca 1 762 Kč) pořídíte zatím jen bílé provedení.

Zdroj: blog.logitech.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim