reklama

Mophie Powerstation – další power banky s Lightningem

Mophie Powerstation – další power banky s Lightningem
2018-07-20T15:14:48+02:00
• 20. 7. 2018

Novou řadu power bank uvádí na trh společnost Mophie, která především potěší majitele Apple zařízení, neboť u nich počítají s Lightning kabelem. Dohromady se jedná o čtyři zástupce lišící se hlavně v kapacitě ukryté baterie a samozřejmě v konečné prodejní ceně. Až na jednu výjimku si americký výrobce připravil více barevných variant. V budoucnu mají být doplňky dostupné ještě také přes oficiální Apple Store.

Exkluzivita něco stojí

Power banky nesou název Powerstation, Powerstation Plus, Powerstation Plus XL, Powerstation XXL a jejich bateriové články mají velikost v rozmezí od 6 040 až do 20 200 mAh. U modelu Plus nebo Plus XL naleznete navíc integrovaný Lightning kabel, takže na cesty nemusíte nosit žádný kabel pro dobíjení zařízení. Až pochopitelně pro nabití samotné power banky. Lithium-polymerový akumulátor s třemi testy podle firmy zaručuje špičkový výkon a zcela bezpečný provoz.

Skrze malé tlačítko a čtyři indikační LED diody zjistíte její aktuální stav. Přítomná funkce Priority+ upřednostňuje nabíjení připojených zařízení před doplněním energie power bance. Konstrukce má elegantní hliníkovou povrchovou úpravu, přičemž u nejvyššího modelu vychází hmotnost na 260 gramů. Úplným závěrem zbývá dodat cenovku pohybující se od 65 do 100 euro (tj. cca 1 680 – 2 585 Kč bez daně a dalších poplatků).

Zdroj: eu.mophie.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat