reklama

Apple Watch Series 4 se ukazují – větší displej, nová témata a další

Apple Watch Series 4 se ukazují – větší displej, nová témata a další
2018-08-31T10:24:23+02:00
• 31. 8. 2018

Kromě uniklých fotografií nového iPhonu XS jsme se také dočkali oficiální podoby nové generace Apple Watch Series 4. Ve své podstatě se jedná o úplně nové hodinky, k jejichž představení dojde již 12. září na speciální Apple Keynote. Jednoznačně největší viditelnou změnou je displej, který je nyní usazen od okraje k okraji. 

Apple Watch Series 4 a větší displej

Apple Watch Series 4 nabídnou zcela nový design a displej, jehož velikost bude navýšena o celých 15 %. Celkově se jablečné společnosti povedlo i dramaticky zmenšit velikost rámečků. Apple i v tomto případě nabídne dvě velikosti svých hodinek – 38 mm a 42 mm. Hlavním důvodem, proč se dočkáme většího displeje, je, že na větší ploše je možné zobrazit více informací. Apple navíc díky zvětšenému displeji bude moci implementovat větší kapacitu baterie, čímž se prodlouží životnost hodinek na jedno nabití.

Kromě těchto novinek se můžeme těšit také na zcela nové témata hodinek, jenž dokážou zobrazit více informací než aktuální témata. Analogový ciferník v tomto případě bude ukazovat kolem osmi informačních hodnot. Novými tématy Apple lépe využije nových displejových prostorů. Na fotografii výše si můžete mimo jiné všimnout nového otvoru mezi bočním tlačítkem a digitální korunkou. Jedná se pravděpodobně pouze o další mikron.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim