reklama

Xiaomi nepřinese Mi Max 3 ve verzi Pro

Xiaomi nepřinese Mi Max 3 ve verzi Pro
2018-07-27T07:54:59+01:00
• 27. 7. 2018

Ještě před oficiálním představením modelu Mi Max 3 se očekávalo, že po jeho boku se rovněž ukáže očekávaná varianta s přívlastkem Pro. K uvedení na mobilní trh bohužel nakonec nedošlo a podle posledních informací jej společnost Xiaomi nemá ani v nadcházejících plánech. Nejnovější zpráva z nejvyšších pater vedení nijak nepřibližuje okolnosti, i když v prvopočátku toto zařízení zřejmě existovalo.

Konec spekulacím

Na začátku se hovořilo o telefonu, u něhož hlavně dojde ke změnám ve vnitřní části. Původní procesor Snapdragon 636 měl vystřídat výkonnější Snapdragon 710 od Qualcommu a k němu čínský výrobce plánoval připojit 6GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 128 GB. Dále již beze změny se mohl připojit 6,9palcový displej, baterie s kapacitou 5 500 mAh či dvojitý fotoaparát umístěný v zadní části.

Veškeré prozatímní informace doslova smetl ze stolu produktový marketingový ředitel firmy Xiaomi (Zhi Zhiyuan), který pouze v krátkosti dodal, že takové zařízení nebude nikdy uvolněno a veškeré jejich úsilí bude věnováno aktuální novince. Nicméně nesmíme zapomenout na některé úniky, kde byl detekován telefon přímo pod názvem Mi Max 3 Pro. To nahrává myšlence, že model byl zaříznut během fáze vývoje.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim