reklama

Samsung údajně chystá nový herní smartphone

Samsung údajně chystá nový herní smartphone
2018-07-26T19:44:10+02:00
• 26. 7. 2018

Zdá se, že v současné době začínají být opět populární mobilní hry. V obchodech s aplikacemi (App Store a Obchod Play) se objevuje čím dál tím více nových her. Popularity si pomalu a jistě začínají všímat také přední výrobci mobilních telefonů, kteří začínají podnikat potřebné kroky. 

Samsung chystá nový telefon

Mobilní hry jsou velmi populární, což je možná hlavní důvod, proč se technologičtí výrobci rozhodli vytvořit hned několik herních mobilních telefonů. Tak například jsme se dočkali smartphonu pod názvem Razer Phone či Xiaomi Black Shark. Dokonce také ASUS začíná připravovat svůj vlastní herní smartphone, a to pod názvem ROG Phone.

Samozřejmě jihokorejská společnost Samsung nesmí v této kategorii pozadu, proto se rozhodla připravit vlastní verzi herního mobilního telefonu. Prozatím informace nebyly bohužel potvrzeny, ovšem pochází od velmi důvěrného zdroje. 

Dokonce nejsou k dispozici ani přibližné hardwarové specifikace. Zahraniční server Gsmarena však odhaduje, že by nový herní smartphone měl být vybaven procesorem typu Snapdragon 845 od společnosti Qualcomm. Navíc by se mělo jednat o speciálně upravený procesor, který by nabídl vysoký obnovovací kmitočet pro hladké a příjemné hraní. 

Prozatím více informací nemáme. Jakmile ale zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim