reklama

Nový chytrý náramek osloví nejenom sportovce sponzorovaný článek

Nový chytrý náramek osloví nejenom sportovce [sponzorovaný článek]
2018-07-29T08:01:13+02:00
• 29. 7. 2018

Díky zcela novému chytrému náramku od společnosti Alfawise získáte skvělý přehled o své denní aktivitě. Náramek se jmenuje Alfawise Mini 3 a disponuje mnoha užitečnými funkcemi, například měří vaše kroky, spálené kalorie, měří kvalitu vašeho spánku, ukazuje vám notifikace z různých aplikací a navíc je voděodolný. Nyní ho na Gearbestu koupíte za zaváděcí cenu 19,15 amerických dolarů, tedy v přepočtu 420 Kč.

Obdobný jako konkurence, ale levný!

Náramek je odolný proti vodě a je certifikován označením IP67, můžete si tedy s ním umývat bez obav ruce, nebo být s ním venku v hustém dešti a sprchu též snese. Dokonce si s ním můžete jít i zaplavat. Baterie vám vydrží nabitá skoro jeden týden, konkrétně pět dní, a to i při neustálém spárování s telefonem pomocí Bluetooth 4.0. A nemusíte se bát o nadměrnou váhu náramku, ten má pouhých 20 gramů, na ruce ho tedy stěží poznáte.

Alfawise Mini 3

Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze dvě hodiny, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 5 dnů při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 110 mAh.

Alfawise Mini 3

Náramek si můžete pořídit za jedinečnou cenu 420 Kč na Gearbestu. Jde o zaváděcí cenu, která nevydrží dlouho a cena náramku Alfawise Mini 3 půjde nahoru. Tak si pospěšte, ať tento náramek za skvělou cenu nepropásněte.

Alfawise Mini 3

Zdroj: gearbest.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim