reklama

Nová verze Google Keep přináší mřížkování a řádky

Nová verze Google Keep přináší mřížkování a řádky
2018-07-04T06:29:40+01:00
• 4. 7. 2018

Zdroj: Google.com

S každou další aktualizací se Google Keep stává více a více flexibilní a užitečnou aplikací na poznámky. Nedávno například došlo k updatu, který umožnil přidání subpoložek k položkám v seznamu. Teď tu máme další zajímavou aktualizaci, tentokrát orientovanou na kreslení nebo psaní rukou.

Vypadá to jako sešit

Aktualizace aplikace verze 5.0.251 přináší novou funkci, a to rozdílné vzhledy „plátna“ v případě, že uživatel nechce poznámku psát na klávesnici, ale chce si například něco načrtnout nebo něco rychle napsat rukou, co by nezvládl tak rychle na klávesnic. Update totiž přináší možnost přepínat mezi styly pozadí, na které člověk píše. A to konkrétně mezi čistým plátnem, tečkovaným plátnem, a poté vzorky sešitu, čili linkovaným a čtverečkovaným stylem.

  

Tato funkce ještě do nedávna v aplikaci nebyla, nicméně někteří uživatelé Chromebooků ji mohli zaregistrovat již v květnu. Obzvláště pro uživatele právě chromebooků nebo jiných zařízení, která podporují stylus, může být tato aktualizace vítanou změnou. Teď se ale navíc dočkali této novinky i uživatele smartphonů, takže už i na mobilu si může člověk pomoci například řádky udržet linii textu.

logo-app Google Keep Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Google Keep Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim