reklama

Google aktualizoval seznam Android Excellence v Obchodě Play

Google aktualizoval seznam Android Excellence v Obchodě Play
2018-07-04T19:44:38+02:00
• 4. 7. 2018

V Obchodě Play existuje neuvěřitelné množství aplikací a her, o to větší problém je se zorientovat a případně vybrat to nejlepší. I z tohoto důvodu Google vytvořil program Výběr redakce, do kterého zapadají kvalitní tituly. Mimo to existuje i program Android Excellence.

Tento program existuje už od roku 2017 a každé tři měsíce dojde k aktualizaci, nebo spíše k přidání další her a aplikací, které se vyznačují kvalitou, výbornou uživatelskou přívětivostí a silným technickým zázemím.

Android Excellence aktualizován

Další čtvrtletí je za námi a Google plní svůj slib, neboť si pro nás připravil další hry a aplikace, které jsou k dispozici od 1. července 2018. Aktualizovaný seznam přináší celkem 14 aplikací. V seznamu najdete jak nejznámější tituly, tak také nově vytvořené. V programu Android Excellence se například nachází aplikace Pocket Casts, stejně jako „appky“ pro vzdělávání a další učení. 

V herní kategorii je pro uživatele připraveno hned 7 skvělých her. Některé si dokonce můžete vychutnat i se svými přáteli, a to díky takzvanému multiplayeru. Různorodá skupina aplikací a her je mezi uživateli velmi oblíbená, neboť vždy nabízí vysokou kvalitu, skvělé hodnocení a aplikace jsou výborně optimalizované. V aktualizovaném seznamu by se měl najít opravdu každý. Jsou zde vybrány aplikace pro sebevzdělávání, relaxování s přáteli (hry) a tak dále. 

Pokud vás zajímá sebevzdělávání, mohla by vás zaujmout aplikace pro meditování či vícejazyčný slovník. Naopak, pokud se porozhlížíte po zábavě, je pro vás připravena mobilní hra World of Warships Blitz, tedy válečné lodě. 

Novinky v sekci aplikace:

Novinky v sekci hry:

Tyto dva aktualizované seznamy lze zobrazit přímo v aplikaci Obchod Play. Jestliže nechcete zbytečně otevírat aplikaci, abyste se podívali na nové aplikace, použijte naše odkazy – Android Excellence aplikaceAndroid Excellence hry.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim