reklama

Elegantní chytré hodinky pro iOS a Android nyní se slevou 48 %! sponzorovaný článek

Elegantní chytré hodinky pro iOS a Android nyní se slevou 48 %! [sponzorovaný článek]
2018-07-02T07:00:11+02:00
• 2. 7. 2018
3

Chytré hodinky LEMFO LEM7 4G jsou vzorným příkladem toho, že chytré hodinky nemusí nutně stát spousty tisíc. Díky našemu partnerovi TomTop můžete model LEMFO LEM7 4G mít již za krásných 3 599 Kč, a to díky 48% slevě. Pojďme si hodinky blíže představit.

TomTop: elegantní hodinky se slevou 48 %

Jak již název napovídá, přes hodinky lze opravdu volat, jelikož podporují SIM karty typu Nano. Dominantou hodinek je 1,39″ displej, který podporuje až 150 různých vzhledů ciferníku. Samozřejmostí pak je i ochranné sklíčko. Konkrétně se jedná o Gorilla Glass 3. generace. AMOLED s rozlišením 400×400 zajišťuje při této velikosti displeje opravdu jemný obraz. Dotykový displej pod sebou skrývá čtyřjádrový procesor z dílny Mediateku. Ten pracuje na frekvenci 1,1 GHz po boku 1 GB operační paměti.

Výrobce LEMFO do svých hodinek zabudoval modul GPS. Není tedy sebemenším problémem na zařízení spustit navigaci. Model LEM7 4G v sobě ukrývá interní uživatelskou paměť o velikosti 16 GB. Mimo hudební přehrávač, pro který má úložiště využití, zde naleznete i 2 Mpx fotoaparát. 700 mAh baterie pak zajišťuje opravdu dlouhou výdrž, více než 48 hodin na jedno nabití.

Zařízení samo pracuje na Androidu 7.0, nesmí však chybět možnost připojení k telefonu pomocí bluetooth. Zařízení, která běží na systému starším než iOS 9.0 nebo Android 5.0 k hodinkám bohužel nepřipojíte. Tyto zmíněné funkce nejsou jediné, co hodinky zvládnou. Model LEM7 4G obsahuje zobrazování zpráv, senzor srdečního tepu, pedometr, internetový prohlížeč a další standardní funkce. Nechybí ani funkce proti krádeži vašeho telefonu.

Hodinky z portálu TomTop získáte s 48 % slevou zde na tomto odkaze. Za cenu 3 599 korun máte hodinky, které nabízí stejné funkce, jako násobně dražší modely. LEMFO LEM7 4G za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Po několika měsících používání hodinek Lemfo Lem7 NEDOPORUČUJI nákup. Omezená funkčnost, LŽIVÉ obrázky ( i v tomto článku), protože mají ve skutečnosti o dost menší displej, aplikace v mobilu na synchronizaci spotřebuje během dne přes 50% baterie v mobilu, kvalita mikrofonu a hlasitost reproduktoru je mizerná, na displeji mizí ručičky, nefunkční automatické měření tepu, chybí český jazyk, nejsou aktualizace systému… Zkrátka : je lepší pozvat blízkou osobu na dobrou večeři než koupit a vyhodit tím peníze za čínské hodinky Lemfo Lem7!

Petr Hošek

2. 7. 2018, 13:45
Android aplikace

HlavnÄ› tomtop… Pokud nepotrebujete záruku nebo reklamaci, klidnÄ› kupujte…

sadaramen

2. 7. 2018, 11:30

Mám je par tĂ˝dnu a celkovÄ› spokojenost aĹľ na: fake obrázky displeje= ve skuteÄŤnosti je o mnoho menší a dÄ›la to po obvodÄ› 6mm ÄŤernĂ˝ rám, reálná vydrĹľ baterie je 8-12 hodin, na pásku jsou ve spoji s hodinkami drobnĂ© otĹ™epy, systĂ©m nemá ÄŚJ, displej nemá automatickou regulaci jasu-pouze manuálnĂ­. Plusy: kompletnĂ­ ÄŤeskĂ© LTE/4G, jemnĂ˝ displej, foťák= slušnĂ© momentky, funkÄŤnĂ­ volánĂ­, SMS, e-mail, WhatsApp , poÄŤasĂ­ = Ano. MajĂ­ vĂ­c plusu neĹľ minutu a za tu cenu…. Super koupÄ›!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim