reklama

Cubot Power je telefon s velikou baterií

Cubot Power je telefon s velikou baterií
2018-07-11T11:00:49+02:00
• 11. 7. 2018

Cubot představil další telefon s velkokapacitní baterií. Nový model se jmenuje Cubot Power a má celkem 6 000mAh baterii, která zvládne bez problému dvou denní provoz. Cena zařízení ani není tolik závratná, jen lehce přesahuje 5 000 Kč.

Když je výdrž prioritou

Baterie u Cubotu Power má rychlonabíjení, ale i tak u kapacity 6 000 mAh počítejte s dobou přes dvě hodiny, možná i tři. Kromě dlouhé baterie se Cubot Power pyšní 6″ displejem s Gorilla Glass 4, avšak zde jsou poměrně veliké okraje, zvláště nahoře a dole, a displej zabírá tak jen 78 % plochy. Power má dále procesor střední třídy od MediaTeku s názvem Helio P23, ten je taktovaný na 2 GHz a má osm jader. V Antutu testu by to mělo odpovídat hodnotě kolem 75 000 bodů. O výkon se dále stará 6 GB operační paměti. K dispozici je též 128 GB interní paměti.

Cubot Power

Cubot Powernemá na zadní straně duální fotoaparát a nejde tak po směru letošních trendů. Fotoaparát má 20 MPx a přední selfie kamerka 13 MPx. Na zadní straně se ještě nachází čtečka otisku prstů a přisvětlovací dioda. Překvapením je chybějící 3,5 mm jack, a to i přesto, že tělo je dostatečně tlusté, aby se sem port vešel. S tloušťkou těla Cubotu Power souvisí i jeho hmotnost, která se vyšplhala na 215 g. Cubot Power přichází se systémem Android 8.0 a objevíme zde i menší předělání systému samotným výrobcem. Jestli přijde aktualizace na Android 9, není spíše pravděpodobné.Co se týče konektivity, tak nejrozšířenější české LTE pásmo B20 je podporováno. Z další konektivity chybí například přítomnost NFC. Cena nového modelu začíná okolo 200 eur, což je v přepočtu lehce přes 5 000 Kč.

Zdroj: kimovil.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim