reklama

Bezdrátová sluchátka Meizu EP51 z českého skladu za pár korun sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka Meizu EP51 z českého skladu za pár korun [sponzorovaný článek]
2018-07-11T11:45:24+02:00
• 11. 7. 2018
2

Meizu se kromě výroby chytrých telefonů pustilo i do výroby bezdrátových sluchátek. Nová sluchátka nesou název Meizu EP51, fungují přes Bluetooth, jsou voděodolná a mají přívětivou cenu, pouhých 617 Kč při použití kupónu HSC4thD486. Navíc vám budou poslány z českého skladu, tedy je budete mít do týdne doma.

Stylové a kvalitní

Meizu se vyznačuje výrobou kvalitních telefonů. Stejně jsou na tom i sluchátka Meizu EP51. Mají dobrou kvalitu zpracování a zvuk je též skvělý. Velikou výhodou pro sportovce je certifikace IPX4, která zvládne ochránit zařízení proti stříkající vodě. Sice si se sluchátky nezaplavete, ale nebudou poškozeny deštěm, potem či politím. Díky propojení s telefonem přes Bluetooth se odpoutáte od drátového připojení a máte tak volnější pohyb.

Sluchátka nabízí i veliké množství různých velikostí, takže v balení obdržíte čtyři druhy velikostí špuntů. V balení též máte elegantní obal na přenos sluchátek. Meizu EP51 jsou navíc magnetická, špunty mají v sobě magnety, takže se krásně k sobě spojí a vy nemusíte neustále rozmotávat spletená sluchátka, to už se vám díky magnetickému připnutí nestane. Díky tlumení okolního zvuku pomocí technologie aptX od Qualcommu si užijete poslouchání hudby bez rušivých zvuků z okolí.

Meizu EP51

Díky měkkým špuntům vás nebudou bolet uši ani po celodenním nošení. Jedno nabíjení trvá maximálně dvě hodiny a poslech na jedno nabití je šest hodin. Navíc si můžete vybrat jedno ze čtyř barevných provedení: červenočerné, bílé, modré a zelené. Meizu EP51 si můžete pořídit za akční cenu z českého skladu GW-5 v obchodě Gearbest za 28 USD (617 Kč). Abyste získali takovou cenu, musíte použít kupón HSC4thD486. Po zakoupení máte sluchátka do týdne doma.

Meizu EP51

Zdroj: gearbest.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Matěj Vondráček

11. 7. 2018, 20:19
Android aplikace

Tyto sluchátka jsem si koupil přibližně před půl rokem. Hrají dost dobře, ale mají několik záporů.
1) Když jsou připojena k nějakému zařízení, tak neustále bliká kontrolka, pokud sledujete potmě filmy nebo něco takového, tak je velmi rušivá (vyřešil jsem to tak, že jsem ji přelepil černým papírem).
2) Pak také si dávejte pozor na nástavce. Dají se vyměnit, je na výběr ze čtyř velikostí, bohužel moc dobře nedrží, takže pokud sluchátka prudce strhnete z uší, vypadnou a ztratí se. (stalo se mi to už dvakrát)
Jinak výdrž je asi 6 hodin, nabíjí se 2.

Harry Harašta

11. 7. 2018, 15:28

Sklad CN-023 je G-W-5? Každopádně černá jsou vyprodaná..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim