reklama

Aplikace Google Home dostane nový, hezčí vzhled

Aplikace Google Home dostane nový, hezčí vzhled
2018-07-02T19:26:18+01:00
• 2. 7. 2018

Dá se s klidem říci, že současný vzhled Google Home aplikace není nic moc. Aplikace je primárně určená na připojení a nastavení nových zařízení jako Chromecast nebo Google Home reproduktory. Google ale přidal i další funkce, jako například nový feed ‚Discover‘. Už v minulosti se Google Home dočkal pár vizuálních úprav. Nyní se však pracuje na kompletním předělání designu tak, aby ladil s novým Material Designem.

Google I/O 2018 – asistent v Česku a spousta dalších novinek

Tyto předělávky objevil uživatel Quinny 889 na XDA fórech, a žádný APK soubor ještě není dostupný. Už si ale můžeme ukázat, jak bude budoucí vzhled aplikace pravděpodobně vypadat. Nový vzhled aplikace totiž přinese pár zajímavých změn.

Předělané UI

I když předělávky někomu nemusí připadat tak drastické, aplikaci určitě přidají na kráse. Už jenom zrušení bočního menu a přesunutí všech prvků do spodního panelů přidá aplikaci na jednoduchosti. Stejně tomu ostatně bylo i u samotné Google aplikace minulý rok. Krom toho bude mít spodní panel sekci pro zařízení a tlačítko pro vyvolání Google asistenta.

  

Současný vzhled aplikace

  

Nový vzhled aplikace

Aplikace se teď jeví jako mnohem čistší, jen by možná bylo lepší, aby jako výchozí stránka byl panel se zařízeními. Zatím se neví, kdy bude tento nový design vydán jako nová verze aplikace. Pravděpodobně se tak ale stane co nejdříve.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim