reklama

Výhodný VIP program na e-shopu TomTop sponzorovaný článek

Výhodný VIP program na e-shopu TomTop [sponzorovaný článek]
2018-07-03T10:15:57+02:00
• 2. 7. 2018
1

Spousta dnešních e-shopů nabízí různé zákaznické programy a možnosti registrace. Od evidence stálého zákazníka, po prémiové služby jako lepší doprava a podobně. Dnes tu máme podobný program našeho partnera TomTop, který nabízí speciální věrností program pro své zákazníky.

TomTop VIP – Nejen o nákupech

Hned ze začátku nabízí TomTop několik výhod při registraci do jeho prémiového členství. Hned první z nich je 10% sleva na veškeré nákupy na e-shopu. Dále však e-shop nabízí zajímavou možnost získávání peněz prostřednictvím sdílení produktů. Pokud tyto produkty někdo zakoupí přes váš odkaz, můžete získat až 10% podíl na prodeji. Stejně tak, pokud doporučíte někomu dalšímu tento program, můžete získat až 49,5 dolarů (přibližně 1100 korun).

Jak na to?

Stačí se zaregistrovat na stránkách TomTopVIP, kde můžete buďto zadat kód z pozvánky, kterou jste již dostali, a nebo pokud vás nikdo nepozval a chcete se registrovat přímo, můžete o kód zažádat na centru podpory. Pak už jen stačí dokončit registraci a můžete v klidu nakupovat, nebo vydělávat.

Stojí to za to?

Členství stojí 99 dolarů (okolo 2200 korun), což se může jevit ze začátku jako přehnané. Když ale vezmeme v potaz, že slevy z tohoto programu pak mohou ušetřit stejnou částku, nebo že pomocí doporučení můžete získat hned polovinu nazpět, není už tato cena tak přehnaná. Ceny na e-shopu samotném jsou také zdaleka levnější, než na konkurenčních obchodech, jako je například Amazon a podobné obchody.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

2. 7. 2018, 20:59
Android aplikace

Děkuji radši ne, at si tomtop da nejdříve dohromady že bude uznávat reklamace, a pak může zkoušet nějaké akce…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim