reklama

Panasonic představil Toughbook FZ-T1

Panasonic představil Toughbook FZ-T1
2018-06-24T19:00:48+01:00
• 24. 6. 2018

Modelová řada Toughbook byla doposud zásobována zařízeními typu velmi odolných tabletů, ale to teď společnost Panasonic poprvé změnila. Oficiálního představení se dočkal model Toughbook FZ-T1, který sice bude patřit mezi nejkompaktnější, ale stále nezíská označení chytrý telefon. Japonský výrobce jej zařazuje mezi tzv. handheldy a jeho výbava je samozřejmě přizpůsobena pro podniková řešení.

Nic pro běžné uživatele

Přední část disponuje 5palcovým HD displejem přizpůsobeným pro práci v dešti či s rukavicemi. Hardwarovou stránku zastupuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 210 od Qualcommu, 2GB operační paměť RAM po boku 16GB interního úložiště. Celkovou výdrž udává baterie o velikosti 3 200 mAh, kterou mimochodem lze vyměnit za provozu bez nutného vypnutí. Dále v zádech naleznete 8megapixelový snímač fotoaparátu.

Softwarová stránka dostala systém Android ve verzi 8.1 Oreo, ke které ještě připojili kompletní bezpečnostní řešení a služby pod názvem COMPASS 2.0. Nechybí zvýšená odolnost podložená certifikacemi IP68 a MIL-STD-810G. Snímač čárových kódů můžete ovládat rovnou dvěma různými tlačítky.

Na výběr je ze dvou variant – WiFi a WiFi + 4G s možností uskutečňování hovorů. Verze WiFi vychází na 1 142 eur (tj. cca 29 466 Kč), kdežto variantu pořídíte za 1 214 euro (tj. cca 31 323 Kč). V každém případě od výrobce získáte tříletou záruku.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim