reklama

Panasonic představil Toughbook FZ-T1

Panasonic představil Toughbook FZ-T1
2018-06-24T19:00:48+02:00
• 24. 6. 2018

Modelová řada Toughbook byla doposud zásobována zařízeními typu velmi odolných tabletů, ale to teď společnost Panasonic poprvé změnila. Oficiálního představení se dočkal model Toughbook FZ-T1, který sice bude patřit mezi nejkompaktnější, ale stále nezíská označení chytrý telefon. Japonský výrobce jej zařazuje mezi tzv. handheldy a jeho výbava je samozřejmě přizpůsobena pro podniková řešení.

Nic pro běžné uživatele

Přední část disponuje 5palcovým HD displejem přizpůsobeným pro práci v dešti či s rukavicemi. Hardwarovou stránku zastupuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 210 od Qualcommu, 2GB operační paměť RAM po boku 16GB interního úložiště. Celkovou výdrž udává baterie o velikosti 3 200 mAh, kterou mimochodem lze vyměnit za provozu bez nutného vypnutí. Dále v zádech naleznete 8megapixelový snímač fotoaparátu.

Softwarová stránka dostala systém Android ve verzi 8.1 Oreo, ke které ještě připojili kompletní bezpečnostní řešení a služby pod názvem COMPASS 2.0. Nechybí zvýšená odolnost podložená certifikacemi IP68 a MIL-STD-810G. Snímač čárových kódů můžete ovládat rovnou dvěma různými tlačítky.

Na výběr je ze dvou variant – WiFi a WiFi + 4G s možností uskutečňování hovorů. Verze WiFi vychází na 1 142 eur (tj. cca 29 466 Kč), kdežto variantu pořídíte za 1 214 euro (tj. cca 31 323 Kč). V každém případě od výrobce získáte tříletou záruku.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat