reklama

Gearbest: Exkluzivní dron od Xiaomi za velmi nízkou cenu! sponzorovaný článek

Gearbest: Exkluzivní dron od Xiaomi za velmi nízkou cenu! [sponzorovaný článek]
2018-06-24T19:59:35+01:00
• 24. 6. 2018
4

V dnešní době se do podvědomí lidí dostává především virtuální realita, ale ještě jedno odvětví se začíná rozrůstat, a to drony. Nyní máte možnost exkluzivně získat kompaktní a kvalitní dron od Xiaomi, a to díky internetovému obchodu Gearbest.

Gearbest: Xiaomi dron za skvělou cenu

Jestliže máte o dron zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten kompaktní dron Xiaomi MITU nabízí za 1 530 Kč. Dron si můžete zakoupit ZDE.

Gearbest: Xiaomi dron a hlavní specifikace

Jedná se o malého kompaktního drona v obvyklém tvaru, díky čemuž vás dron zaujme už na první pohled. Xiaomi MITU disponuje šestiosým gyroskopem pro zajištění bezproblémového letu a kvalitní kontrolou. Ovládat dron můžete dvěma způsoby, buď použijete přiložený ovladač, anebo využijete mobilní aplikaci a váš smartphone. Samotný drondolet až 50 metrů. Ve vzduchu dron vydrží 10 minut díky baterii o kapacitě 920 mAh. Nabíjet jej pak budete pouhých 60 minut.

Dron má standardní letové dovednosti jako let rovně, zpět či klesání a stoupání. Mezi zajímavou vlastnost patří tlačítko automatického návratu, které dovede dron zpět na pozici, odkud vzlétl. E-shop nabízí dron v jedné variantě, a to model se zabudovanou kamerou. Zabudovaná kamerka u tohoto modelu dosahuje poměrně zajímavých výsledků, jedná se totiž o čip, který dokáže nahrávat videa s rozlišením 720p. Díky tomu nahrajete nejen skvěle vypadající videa, ale také se budete lépe orientovat.

Dron od Xiaomi můžete ovládat také pomocí klasického ovladače, který je součástí balení. Pravděpodobně však budete dron ovládat svým telefonem. Xiaomi MITU je kompatibilní nejen s operačním systémem Android, ale také iOS.

Gearbest: Xiaomi dron zakoupíte zde

Jestliže máte o dron zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten kompaktní dron Xiaomi MITU nabízí za 1 530 Kč. Dron si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Zdenek Mach

25. 6. 2018, 14:58

Po třech měsících od objednání a odeslání jsem u Gearbest zažádal o vrácení peněz. Vrátili mi jen polovinu. Další zboží nebylo ani po měsíci z obchodu odesláno. Tento obchod nikomu nemohu doporučit.

Zdeněk Koutský

25. 6. 2018, 17:18

Dobrý den Zdeňku, mohl byste mi prosím napsat na můj mail? Pokusím se Vám pomoci.

zdenek.koutsky@dotekomanie.cz

S pozdravem a přáním hezkého dne, Zdeněk Koutský

Marek Kajlanic

24. 6. 2018, 20:56
Android aplikace

čekám na zboží již od ledna- těch pár kaček zlevnění za tu pakarnu s gearbestem nestojí.!!!!

Zdeněk Koutský

25. 6. 2018, 11:17

Dobrý den,
napište mi prosím na mail, pokusím se Vám s Vaším problémem pomoct. Děkuji
-> zdenek.koutsky@dotekomanie.cz
S pozdravem a přáním hezkého dne, Zdeněk Koutský

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim