reklama

Moto C2 – první Android Go od Motoroly v přípravě

Moto C2 – první Android Go od Motoroly v přípravě
2018-06-19T12:59:14+01:00
• 19. 6. 2018

Poslední spekulace již potvrdily, že společnost Motorola zařadí model One Power do programu Android One, ale podle nejnovějších informací je v přípravě i zástupce do série Android Go. Chystaný telefon začíná sbírat potřebné certifikace, díky kterým máme k dispozici také první specifikace. Každopádně výbava nebude vybočovat ze zajetých kolejí, takže půjde jen o základní zařízení s velmi podprůměrnými prvky.

Dočká se i Evropa

Model s označením XT1920 získal certifikace pro prodej v Evropě, Asii a Spojených státech. Ačkoliv neznáme přesnou podobu, tak konstrukce má měřit 147,88 x 71,22 mm. To by zhruba mohlo odpovídat displeji s úhlopříčkou v rozmezí 5 až 5,2 palce. Uvnitř místo vyplní 1GB operační paměť RAM po boku 16GB interního úložiště. Dále seznam specifikací může zahrnovat podporu sítí 4. generace nebo baterii o velikosti kolem 2 000 až 2 100 mAh.

Oproti první generaci Moto C nedojde k žádnému výraznému vylepšení, protože jejich hardwarová sestava je téměř totožná. Akorát původní Android 7.0 Nougat nahradí odlehčená verze Androidu 8.1 Oreo s předinstalovanými aplikacemi Go. Oficiální odhalení lze očekávat v následujících týdnech. Nakonec první Moto C/C Plus spatřilo světlo světa v polovině května loňského roku za cenu v přepočtu 2 300 Kč.

Zdroj: nashvillechatterclass.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim