reklama

Moto C2 – první Android Go od Motoroly v přípravě

Moto C2 – první Android Go od Motoroly v přípravě
2018-06-19T12:59:14+01:00
• 19. 6. 2018

Poslední spekulace již potvrdily, že společnost Motorola zařadí model One Power do programu Android One, ale podle nejnovějších informací je v přípravě i zástupce do série Android Go. Chystaný telefon začíná sbírat potřebné certifikace, díky kterým máme k dispozici také první specifikace. Každopádně výbava nebude vybočovat ze zajetých kolejí, takže půjde jen o základní zařízení s velmi podprůměrnými prvky.

Dočká se i Evropa

Model s označením XT1920 získal certifikace pro prodej v Evropě, Asii a Spojených státech. Ačkoliv neznáme přesnou podobu, tak konstrukce má měřit 147,88 x 71,22 mm. To by zhruba mohlo odpovídat displeji s úhlopříčkou v rozmezí 5 až 5,2 palce. Uvnitř místo vyplní 1GB operační paměť RAM po boku 16GB interního úložiště. Dále seznam specifikací může zahrnovat podporu sítí 4. generace nebo baterii o velikosti kolem 2 000 až 2 100 mAh.

Oproti první generaci Moto C nedojde k žádnému výraznému vylepšení, protože jejich hardwarová sestava je téměř totožná. Akorát původní Android 7.0 Nougat nahradí odlehčená verze Androidu 8.1 Oreo s předinstalovanými aplikacemi Go. Oficiální odhalení lze očekávat v následujících týdnech. Nakonec první Moto C/C Plus spatřilo světlo světa v polovině května loňského roku za cenu v přepočtu 2 300 Kč.

Zdroj: nashvillechatterclass.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat