reklama

iOS 12 beta 2 odhalila nové Apple Watch Series 4, které nabídnou nový design a další

iOS 12 beta 2 odhalila nové Apple Watch Series 4, které nabídnou nový design a další
2018-06-22T11:47:10+01:00
• 22. 6. 2018

Společnost Apple se před několika okamžiky pochlubila novou, druhou beta verzí svého operačního systému iOS 12. O tom jsme vás samozřejmě ihned informovali, článek najdete na tomto odkaze. Ovšem to není vše, co si pro nás jablečný gigant připravil.

V iOS 12 beta 2 uživatelé nyní našli nové modely Apple Watch. Ano, správně – není úplně obvyklé, že by se někdo pokoušel najít nějaké tajné specifikace nových chytrých hodinek od Applu právě v iOS.

Apple Watch Series 4 již v září

Společnost Apple chystá novou, čtvrtou generaci svých chytrých hodinek. Představeny budou s největší pravděpodobností na podzim tohoto roku. Apple Watch Series 4 podle nedávno uniklých informací nabídnou zcela nový design a displej, jehož velikost bude navýšena o celých 15 %.

Nicméně, nově nalezené indikátory Apple Watch, jsou watch 4.1, watch 4.2, watch 4.3 a watch 4.4. Tato čísla odpovídají stávajícím variantám Apple Watch Series 3, přesněji watch 3.1 až watch 3.4. Nicméně, existují zde také náznaky nových chytrých hodinek, jejichž označení činí MTUD2, MTUK2, MTX92 a tak dále. 

Tyto nové verze Apple Watch by se mohly světu ukázat již v září tohoto roku, přičemž Apple v rámci své Keynote odhalí také novou vlajkovou loď iPhone X Plus. iPhone X a iPhone s LCD displejem. 

Apple Watch Series 4 nabídnou větší displej a nový design

S největší pravděpodobností bude nová generace hodinek s logem nakousnutého jablka označována jako Apple Watch Series 4. Ta by měla nabídnout o 15 % větší displej, než nabízí aktuální verze Series 3.  

Kromě nového designu, který nabídne také větší úhlopříčku displeje, budou nové modely čtvrté generace Apple Watch vybaveny mnohem delší životností baterie. Apple v tomto případě zvětší kapacitu akumulátoru a hodinky vybaví novými procesory. Firma v poslední době dbá hlavně na sledování zdraví. V tomto případě budou možnosti rozšířeny.

V nedávném článku jsme vás také informovali o procentuální přesnosti Apple Watch.

Ovšem co se velikosti displeje týká, úhlopříčka panelu bude navýšena o krásných 15 %, přitom celková konstrukce by měla nabídnout podobné parametry, jako aktuální verze Apple Watch Series 3. K zvětšení displeje dojde hlavně v důsledku zmenšení rámů.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat