reklama

Hodinky pro sportovce NO.1 F13 za zaváděcí cenu sponzorovaný článek

Hodinky pro sportovce NO.1 F13 za zaváděcí cenu [sponzorovaný článek]
2018-07-02T12:32:51+01:00
• 30. 6. 2018

Čína je producentem nespočtu produktů a na trh je chrlí v ohromném počtu v krátkém časovém sledu. Takový styl drží i firma NO.1, která po krátké době vypouští na trh další hodiny pro sportovce. Jmenují se NO.1 F13 a nepřináší nic převratného oproti NO.1 F7, které přišly na trh před dvěma měsíci, avšak MAJÍ NIŽŠÍ CENU.

Voděodolnost a 25 denní výdrž

NO.1 láká zákazníky na relativně dlouhou výdrž baterie s 350 mAh, která má zvládnout 25 dní bez používání měřiče tepu a týden při jeho používání. Primární funkcí hodinek je kromě ukazování času i měření uchozené vzdálenosti. Druhotnou funkcí je po připojení NO.1 F13 přes Bluetooth 4.0 k telefonu zobrazování notifikací na připojeném smartphonu. Hodinky dále zvládnout upozorňovat uživatele na to, že dlouho seděl nebo se dlouho nenapil.

Hodinky NO.1 F13 mají certifikaci IP68 a jsou tak odolné proti vniknutí prachu a vody. K ochraně též slouží tvrzené sklo. Kromě těchto vlastností zvládnou hodinky změřit i délku vašeho spánku a pomocí vibrace vás i vzbudit. Hodinky též dokáží měřit váš tep a to v průběhu celého dne. Navíc kromě ušlé vzdálenosti můžete sledovat i počet spálených kalorií, ten je však jen hrubě orientační, protože uživatel si nemlže nastavit své tělesné parametry.

Kromě kroků zvládnou F13 měřit i běh, plavání, cyklistiku, stolní tenis, badminton a basketbal). Hodinky jsou v několika jazycích, ale češtinu v nich nenaleznete, angličtinu však ano. Nepřítomnost jazyka vás trápit nemusí, většina ovládacích prvků v hodinkách je řešena piktogramy.

Hodinky jdou do prodeje za 27 amerických dolarů, v přepočtu za 600 Kč. Jediným předprodejcem je zatím Gearbest.

Zdroj: gearbest.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim