reklama

Google umožňuje stáhnutí relaxační hudby v Google Podcast

Google umožňuje stáhnutí relaxační hudby v Google Podcast
2018-06-25T17:10:35+02:00
• 25. 6. 2018

Jednou ze zajímavých vlastností Google asistenta je možnost stažení relaxační hudby. Například pro lidi žijící v rušných prostředích je možnost přehrávání takovéto hudby přes Google Home ideální. Tato funkce je ovšem uplatnitelná na všech zařízeních kompatibilních s Google asistentem, a relaxační hudbu si můžete stáhnout pro poslouchání offline i do Google Podcast aplikace.

Jak si hudbu stáhnout

Způsob, jakým si tuto hudbu stáhnout, není bohužel úplně přímočarý. Relaxační hudba se totiž nedá vyhledat přímo v Podcast aplikaci. Místo toho musí uživatel říci asistentovi, aby přehrál hudbu, poté klepnout na tlačítko Open. Zde pak stačí klepnout na spodní lištu hudby, poté na info tlačítko, kde se pak uživatel dostane k možnosti stáhnout onu hudbu do aplikace. Ta je pak dostupná k poslouchání v seznamu stažených podcastů.

Tato poněkud komplikovaná metoda by mohla v některých uživatelých zanechat pocit, že funkce stažení této hudby není úplně záměrem. Relaxační hudba se přece vždy přehrávala pomocí Google aplikace, i když Google Podcast je technicky její součástí. I tak ale může být tato funkcionalita užitečná, například při dlouhém letu, jízdě autobusem či vlakem, nebo jen jako způsob, jak uniknout z hektického dění kolem sebe.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat