Gearbest: Nejlevnější chytré hodinky Lenovo Watch 9 ještě levněji, jen pro 10 z vás! sponzorovaný článek

Gearbest: Nejlevnější chytré hodinky Lenovo Watch 9 ještě levněji, jen pro 10 z vás! [sponzorovaný článek]
2018-06-29T15:43:35+02:00
• 29. 6. 2018
8

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem Gearbest jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové Lenovo Watch 9.

Lenovo přineslo zajímavý kompromis v podobě hodinek Lenovo Watch 9, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Lenovo Watch 9 vás vyjdou na pouhých 657 Kč.

Gearbest: Nejlevnější chytré hodinky

Za toto vše přitom zaplatíte 657 Kč. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

Gearbest: Lenovo Watch 9 aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Lenovo Watch 9 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Lenovo v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí, například měření srdečního tepu a další srdeční aktivity, sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Lenovo Watch 9 se připojují přes Bluetooth 5.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 240 dnů!

Za toto vše přitom zaplatíte 657 Kč. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Marek Pospíšil

8. 8. 2018, 12:22

A jakou aplikaci k těmto hodinkám??

Marek Pospíšil

8. 8. 2018, 12:21

A jakou aplikaci k těmto hodinkám ??

Keyser Söze

20. 7. 2018, 8:45

Hodinky jsou pro mě velkým zklamáním. kromě absence avizovaného měření srdečního tepu, které bych ještě přešel, mají spoustu dalších nedostatků. Jakékoliv oznámení proběhne prostě zavibrováním, a zaseknutím ručiček bez jakéhokoli smyslu a především, hodinky se zpožďují asi tak o pět minut denně, čímž se stávají naprosto nepoužitelnými a vhodnými leda tak dětem na hraní….
hodně jsem uvažoval o nových Lenovo watch X, které mají být nabité funkcemi, ale po této zkušenosti vážně pochybuji, že bych si je ještě zakoupil…

Obsah článku vůbec nekoresponduje s nadpisem. Kde je těch deset z nás co tyto skvělé hodinky získá ještě levněji?

Milan Strnadel

30. 6. 2018, 2:54

Tvl. měření srdečního tepu hodinky nemají! Aušus za 600Kč s pochybnou aplikací.

Ten článek psal Horst Fuchs?

Petr Dvořáček

29. 6. 2018, 17:36

dobrý den, chystám se nakoupit poprvé na Gearbest a rád bych se zeptal zda je to bezpečné a nejsou zde nějaká úskalí ? děkuji

Zakousnu CZ

29. 6. 2018, 18:00

Ze tří nákupů mi jeden nedorazil ani po 2 měsících. Vyřešeno přes jejich podporu, odeslali mi bez větších problémů novou zásilku a ta dorazila do 20 dní. Jednalo se o powerbanku od Xiaomi s 20 000 mAh. Takže asi ano, za sebe mohu doporučit.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat