reklama

iPad Pro: Takhle by mohl vypadat nový tablet od Applu, téměř bez rámečků

iPad Pro: Takhle by mohl vypadat nový tablet od Applu, téměř bez rámečků
2018-06-29T14:59:20+01:00
• 29. 6. 2018

Je více než pravděpodobné, že se brzy dočkáme nového iPadu s technologií Face ID, nebo alespoň modelu bez fyzického domovského tlačítka. Otázkou však zní, kdy se jej dočkáme. Podle informací buď v tomto roce, anebo příští rok. 

Potvrzují to mimo jiné novinky v operačním systému iOS 12 pro iPad, kde se tablet od Applu dočkal mnoho změn, včetně řady gest, která najdeme na aktuální vlajkové lodi iPhone X. Tak či onak se známý analytik Ming-Chi Kuo domnívá, že nadcházející modely iPadu Pro skutečně nabídnou technologii Face ID. 

iPad Pro bez rámčeků a s Face ID

Nyní po internetu kolují zveřejněné fotografie, které údajně zobrazují podobu iPadu Pro. Nejedná se samozřejmě o žádné uniklé fotografie, nýbrž o skvělý koncept, který vytvořil designér Álvaro Pabesio. Z jeho konceptů je zřejmé, že se inspiroval z uniklých informací. Podle něj by tedy iPad Pro měl mít nejen zaoblené rohy, ale také Face ID, které by vystřídalo zastaralé domovské tlačítko s Touch ID. 

Pokud by Apple skutečně nasadil Face ID a minimalizoval rámečky, mohl by přístroj získat pokročilou technologii, která by odmítala nechtěné dotyky. V praxi by to znamenalo, že bychom mohli iPad používat i s více prsty na displeji. Jak to vidíte s iPadem vy, dočkáme se Face ID a minimalizace rámečků? Dejte nám vědět do komentářů!

Zdroj: behance.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim