reklama

Další problém pro iOS 11.4 – některým uživatelům nefunguje fotoaparát

Další problém pro iOS 11.4 – některým uživatelům nefunguje fotoaparát
2018-06-26T08:10:45+01:00
• 26. 6. 2018

Apple v rámci své první letošní keynote, tedy vývojářské konference WWDC 2018, představil zbrusu novou verzi operačního systému iOS již s číslovkou dvanáct. Letos změn není tolik jako v minulých letech a vývojáři se zaměřili spíše na detaily a optimalizaci. 

Je jasné, že všichni věnujeme pozornost hlavně této verzi iOS. Neměli bychom však stále zapomínat i na aktuální verzi operačního systému, na kterém společnost Apple stále pracuje. Nyní firma připravuje opravnou aktualizaci pro iOS 11.4. Hlavním důvodem, proč se připravuje další verze iOS 11.4, je, že si uživatelé iPhonu neustále stěžují na problémy týkající se fotoaparátu. Podle nich se prý s nejnovější verzí iOS 11.4 fotoaparát „zadrhne“ různými způsoby. 

Ale pozor, nejedná se o jediný problém, kterým nové iOS 11.4 disponuje. Zhruba před týdnem jsme vás informovali o tom, že si spousta uživatelů stěžuje na velmi rychle se vybíjející baterii. 

iOS 11.4 – uživatelé bez fotoaparátu?

Jeden z uživatelů napsal, že se mu na jeho telefonu iPhone 6, iPhone 6s a iPhone 7 objeví černá obrazovka, a to v rámci aplikace fotoaparát. To je samozřejmě velký problém, protože v tomto případě pomůže pouze restartování telefonu, aby mohlo dojít k opětovnému používání. Údajně se tato chyba vyskytuje od chvíle, kdy uživatel aktualizoval své zařízení na nejnovější verzi iOS. 

Ještě bizarnější chybou je snad problém s videem. Uživatel Niles má problém s tím, že od aktualizace iPhonu na iOS 11.4 se jeho fotoaparát chová zcela jinak než normálně. Důkazem toho je také přiložené video, ve kterém je jasně vidět, že obraz se bez vlivu uživatele sám otřásá. 

Mohli bychom zde vypsat veškeré stížnosti, ale to bychom z toho měli pěknou omáčku. Ve své podstatě jde o stejná tvrzení a dokonce o velmi podobné chyby.  Je tedy více než pravděpodobné, že si pro nás Apple připraví ještě jednu opravnou aktualizaci. Důkazem toho je například iOS 11.4.1 beta 3, které bylo zveřejněno pouze registrovaným vývojářům. Žádné nové funkce se zde nenachází, pouze opravy důležitých chyb. 

Zdroj: cultofmac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim