reklama

Xioami Mi WiFi Router 3 nyní za výhodnou cenu na GearBest.com Sponzorovaný článek

Xioami Mi WiFi Router 3 nyní za výhodnou cenu na GearBest.com [Sponzorovaný článek]
2018-06-26T07:00:05+02:00
• 26. 6. 2018
1

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonů, ale spoustě dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělé a rychlé Wi-Fi routery. Nyní si jeden takový můžete pořídit díky slevě na e-shopu  GearBest.com 

Xioami Mi Wifi Router 3

Tento router třetí generace patří mezi zařízení, která vám zajistí rychlý přenos internetu pomocí Wi-Fi ve vaší domácnosti. K síti se může připojit až 126 zařízení, takže pokud máte chytrou domácnost, tento router se vám bude hodit. Díky profesionálnímu zabezpečení od Xiaomi se nemusíte bát, že by se do vašeho routeru nabourala získával údaje o uživatelích.

Navíc zvládá i 5GHz frekvenci, takže „pofrčíte“ na rychlém internetu. A díky čtyřem anténám na Xiaomi Wi-Fi routeru třetí generace se signál dostane po celém domě, takže dosah budete mít zabezpečený skvěle. Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svůj router pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti.

Díky 802.11ac duálnímu bandu získáte největší možný datový tok, což je 1167 Mbps, to je skoro 4x větší hodnota, než nabízí jakýkoli jiný router v této cenové hladině. Pokud vás tato nabídka zaujala můžete si Xiaomi Router pořídit za zvýhodněnou cenu 32,99 dolarů (700 korun) na e-shopu GearBest.com. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Marek Kajlanic

26. 6. 2018, 12:18

moc výhodný, na zboží čekám od ledna!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat