Air Bank spustila ve své aplikaci novou službu „Odměna za placení“

Air Bank spustila ve své aplikaci novou službu „Odměna za placení“
2018-06-28T15:39:31+02:00
• 28. 6. 2018
3

Před nedávnem jsme vás informovali o nové možnosti u Air Bank si sjednat půjčku rovnou z mobilního telefonu. Air Bank však stále nezahálí a nyní spouští nový program, který nese název Odměna za placení. Již z názvu je velmi patrné, že se jedná o zajímavý benefit pro klienty banky.

O co se ve skutečnosti jedná?

Jedná se o benefit pro klienty banky, kteří využívají internetového bankovnictví, přesněji mobilní aplikace My Air. Díky tomuto benefitu může klient ušetřit na každém nákupu u vybraných prodejců pár korun. Stačí když před zaplacením aktivuje ve své aplikaci příslušný slevový kupón a následně zaplatí pomocí platební karty, nálepky či skrze samotnou aplikaci od banky. Po zaplacení se již o nic nestaráte ani nemusíte nijak slevu či vrácení peněz řešit s obchodníkem, vše je provedeno v rámci transakce a uspořená částka je vám automaticky připsána na váš účet.

Aby klienti Air Bank mohli tyto výhody využívat, nemusí se nikam registrovat, stačí jen využívat mobilní aplikaci a nalézt příslušné kupóny. Jednotlivé kupóny stačí aktivovat těsně před nákupem, například ve frontě na kase. Aktuálně jsou slevové kupóny dostupné například v supermarketech Albert, knihkupectví Dobrovský, nebo dokonce i na e-shopu AliExpress.com. Air Bank chce však kupóny postupně obměňovat a přidávat nové partnery do tohoto programu.

logo-app My Air Air Bank a.s. Zdarma ANDROID logo-app My Air CZ Developer Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Antonín Pazderka

28. 6. 2018, 17:19

Autor článku je finanční negramot. Air Bank v současné době nevydává kreditní karty, nýbrž pouze debetní.

Přemysl Vaculík

VIP 28. 6. 2018, 17:24

Díky za upozornění, občas se mi to taky plete.

Lukáš Breburda

28. 6. 2018, 17:28

Vážený pane Pazderko, nepovažuji se za finančního negramota, psal jsem článek vycházející z tiskové zprávy přímo banky Air Bank. Opravdu nejsem obeznámen s přesnou nabídkou banky, ale pokud je uvedeno, že bonus je vydáván při placení kreditní kartou, tak opravdu nezkoumám přesné nabídky. Hlavně za obrat kreditní karta jsou velmi často označovány i karty debetní, takže se vám omlouvám, že to z pohledu financí není zcela správně.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat