reklama

Známý analytik upřesňuje podobu letošních iPhonů a iPadů

Známý analytik upřesňuje podobu letošních iPhonů a iPadů
2018-06-28T14:29:52+01:00
• 28. 6. 2018

O tom, že se letos dočkáme tří iPhonů na podzim s designem loňského iPhonu X, už asi nikdo moc nepochybuje. Od známého analytika Ming-Chi Kua se dozvídáme další nové informace, a to nejen o letošních iPhonech. Ming-Chi Kuo dřív pracoval pro společnost KGI Securities a prokázal se svými velmi dobrými odhady.

Letos se tedy dočkáme krom nástupce iPhone X se stejnou úhlopříčkou také modelu iPhone X Plus, což bude zvětšený iPhone X. Tyto modely ale pravděpodobně dostanou název iPhone 11. Třetím modelem bude 6,1palcový iPhone pravděpodobně pod názvem iPhone 9. Ten bude mít jen LCD displej bez technologie 3D Touch. Kuo uvádí, že ačkoliv produkce tohoto modelu nejde zcela podle plánu, uvedení na trh v září se stihne. Pravděpodobně ale budou dodávky z počátku velmi omezené.

Dále se dozvídáme cenu, kterou nyní odhaduje na 600-700 dolarů. Původně se přitom spekulovalo o 700-800 dolarech. Samozřejmě jsou to ceny pro americký trh, kde není zahrnuta daň. V Česku po přepočtu včetně daně by se cena tohoto modelu mohla pohybovat kolem 20 tisíc korun. V roce 2019 se pak stále máme dočkat modelů s LCD a OLED displejem. Prý máme očekávat vylepšené letošní modely.

A co další produkty?

Z dalších produktů máme letos očekávat ještě iPad Pro s technologií FaceID, která bude sloužit především pro odemykání. Dále se také máme dočkat další generace Apple Watch s větším displejem a nakonec také nového levného Macbooku Air. O těchto produktech se spekuluje již delší dobu a díky těmto informacím můžeme doufat, že se jich opravdu na podzim dočkáme. O iPhonu SE se ale již přestalo zcela mluvit, a tak si musíme zatím nechat zajít chuť na kompaktní nový iPhone.

Zdroje: macrumors.com, 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat