reklama

WhatsApp přináší speciální integraci mezi sítěmi Facebook a Instagram

WhatsApp přináší speciální integraci mezi sítěmi Facebook a Instagram
2018-05-11T07:59:11+01:00
• 11. 5. 2018

Služba WhatsApp a její oficiální aplikace pro systém iOS byla aktualizována. Nový instalační balíček přinesl další zajímavé funkce, které pomáhají propojit ostatní aplikace společnosti Facebook. Nová verze nabízí například také skupinové hovory a podobně. 

Díky aktualizaci uživatelé mají nyní k dispozici podporu pro přehrávání videí ze sociálních sítí Instagram a Facebook, a to vše v rámci jedné aplikace WhatsApp. V praxi to znamená, že když obdržíte odkaz na video z jedné z těchto platforem, video se automaticky přehraje v rozhraní WhatsApp. 

Kromě vylepšené integrace Facebooku a Instagramu, současná verze přidává správcům různých skupin větší možnosti než doposud. Administrátoři skupiny nyní mohou změnit předmět nebo ikonu skupiny a řídit, na čem budou mít ostatní členové administračního týmu kontrolu. 

Shrnutí všech novinek v instalačním balíčku aplikace WhatsApp:

  • Když uživatel obdrží odkaz na videoklip ze sociální sítě Instagram nebo Facebook, nemusí zbytečně přecházet z jedné aplikace do druhé. Nyní jej může přehrát přímo v jedné aplikaci WhatsApp.
  • Pokud jste správcem skupiny, můžete nově práva administrátora odebírat dle libosti. Vyberte správce v části „Informace o skupině“ a klepněte na položku „Odmítnout jako správce“. 
  • Administrátoři skupiny nyní mohou nově vybrat, kdo bude moci změnit předmět, ikonu a popis skupiny. Pokud tak chcete učinit, přejděte na „Informace o skupině“ a klepněte na položku „Nastavení skupiny“.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim